Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Plesové šaty z vás mohou vykouzlit princeznu, inspirujte se!

Redakce

Redakce

9. 2. 2011

FOTO: Společenské šatyPlesová sezóna je v plném proudu a mnoho z nás se zajisté vydá protančit své střevíčky. A není ideálnější příležitosti, kde se blýsknout v dlouhé večerní róbě a zanechat za sebou závistivé pohledy ženského osazenstva. Mnoho žen si vysnilo prince, který pro ně přijede na bílém koni, ale v překrásných šatech vám budou princové padat k nohám. Stačí si jen vybrat správný model!

FOTO: Plesové šaty

Černá elegance, Zdroj: 1-svatebni-saty.cz

Malými černými určitě nic nezkazíte, ale také příliš nepopustíte uzdu své fantazii. Plesová sezóna je jen jednou ročně, a proto byste měla sáhnout po dlouhých večerních, které jsou v běžném životě nenositelné. Pokud tedy nejste celebrita, která je na červeném koberci jako doma. Možností, kde sehnat podobně honosné šaty, je hned několik. Šaty si můžete zakoupit a znovu je použít na podobnou slavnostní akci. Pokud ale plánujete, že si róbu vezmete pouze jednou a po skončení plesu by vám pouze zabírala místo ve skříni, je pro vás výhodnější si šaty vypůjčit.

FOTO: Plesové šaty

Fuchsiová vás rozzáří, Zdroj: 1-svatebni-saty.cz

Paleta barev je široká

Hitem letošní sezóny je jednoznačně fialová barva, ať už v odstínu purpurové nebo v jemné lila. Oblečením šatů v zelených či modrých odstínech také ukážete, že máte přehled o nejnovějších trendech. Pokud máte raději metalické barvy, díky kterým budete nepřehlédnutelná, zvolte zlatou barvu.

FOTO: Plesové šaty

Sázka na jistotu, Foto: Marcel Musil, Zdroj: verino.cz

Co se týče materiálu šatů, favoritem je jednoznačně lesklý satén. Nemusí z něho být ušity celé šaty. Stačí, když oživí v podobě velké mašle šaty z jemné bavlny nebo jiného materiálu. Snila jste vždy o vosím pasu? Není nic jednoduššího než si pořídit šaty s korzetem, které vám nádherně vytvarují postavu.

FOTO: Plesové šaty

Rozkvetlá, Zdroj: salonsofia.cz

Třešnička na dortu

Správné doplňky dokáží z obyčejného outfitu vykouzlit luxusní model. Platí to ale i naopak, doplňky mohou vše neodvratně pokazit. Proto věnujte jejich výběru značnou pozornost. V žádném případě nesáhněte po velké kabelce! Zaměřtese  na psaníčka, která barevně slaďte s lodičkami. Pokud koupíte botky a psaníčko jako komplet, máte vyhráno!

FOTO: Plesové šaty

Od champagne po stříbrnou, Zdroj: salonsofia.cz

Více znamená méně, takže uděláte lépe, pokud to s doplňky nepřeženete. Ve velkém výstřihu zajisté zaujme náhrdelník, který se ale příliš nehodí k šatům s ramínky, které se obtáčejí kolem krku. Náušnice se hodí ke každým šatům. Pokud zvolíte dlouhé visací, vyčešte si drdol. Šperk tak krásně zdůrazníte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plesové šaty z vás mohou vykouzlit princeznu, inspirujte se!