Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Plesová sezóna: Buďte královnou večera!

Lucie Vrožinová

Lucie Vrožinová

10. 3. 2010

Plesová sezónaProvází nás období plesů a večírků a každá z nás touží po tom, aby vypadala co nejlépe a uchvátila pozornost ostatních. Na Topzine.cz najdete pro inspiraci okouzlující modely šatů, abyste byla pro vašeho partnera tou jedinou královnou večera.

Zdroj: comp.cornelldancesport.org

Zdroj: comp.cornelldancesport.org

Právě v tomto ročním období se konají různé společenské události, večírky a hlavně plesy. Především pro slečny a ženy to jsou naprosto výjimečné události, při kterých chce každá z nich vypadat dokonale, půvabně a samozřejmě i sexy a svůdně. Klíčem k tomuto úspěchu jsou hlavně šaty, které z nás udělají hotové princezny, takže není divu, že je tak milujeme a připadáme si v nich tolik dokonalé. Samozřejmě nejsem výjimkou a plesovými šaty se vždy kochám. A zdaleka nejsem sama.

Za zapůjčení plesových a společenských šatů sice budou naše výdaje krapet vyšší, ale nám ženám nějaká ta tisícovka v tomto případě vůbec nevadí a klidně ji obětujeme. Cena půjčovného se pohybuje v rozmezí dvou až pěti tisíc korun, ovšem záleží také na vaší náročnosti. Na ceny za vypůjčení šatů má podstatný vliv stáří šatů a jejich kvalita a také původní cena od výrobce. Obvykle platí, že například loňské modely budou levnější než modely letošní. Ceny se průběžně mění, proto nejsou často u jednotlivých šatů uváděny.

cerne_saty

I černá barva může ženám slušet, zdroj: spolecenske-saty.com

V půjčovně si pochopitelně vyzkoušíte několikery šaty a poté se rozhodnete, které vám nejvíce padnou. Nemusíte přitom hnout ani prstem, i když vlastně ano, ale maximálně jen ukážete na ty šaty, které vás zaujmou a prodavačka vám je už přichystá a samozřejmě pomůže s oblékáním, protože většinou je to opravdu velká dřina. V neposlední řadě vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Zdroj: spolecenske-saty.com

Zdroj: spolecenske-saty.com

V obchodech či půjčovnách si vybere snad úplně každý, protože nabídka je opravdu široká. Prodejci se snaží hlavně o pestrost a neobvyklost šatů. Najdete tam bezpochyby nespočet různých barev, střihů, zdobení a délek, ale také šaty jednoduché nebo naopak extravagantní. Záleží jen na vás, jestli budete chtít šaty korzetové či na ramínka, prodavači vám vždy s radostí poradí, popřípadě pomohou s výběrem. Vidíte, už teď je možností a kombinací více než dost. Každý si najde to své a hlavně každý v nich bude vypadat kouzelně. Dokonce ani baculky či těhulky nemusí mít starosti, že pro ně šaty nebudou, jelikož je na trhu stále více šatů i ve větších velikostech nebo přímo určených pro těhotné. Takže ani tyto ženy o nic nepřijdou a budou stejně půvabné jako ostatní.

Zdroj: spolecenske-saty.com

Zdroj: spolecenske-saty.com

V poslední době se řada žen odpoutává od klasických nudných černých šatů a chce zkoušet extravagantnější střihy i barvy. Ale  i v těch, podle některých, okoukaných černých šatech můžete vypadat pořád sexy. A pokud se naopak bojíte experimentovat, klidně své obavy zahoďte.

Zdroj: bridella.com

Zdroj: bridella.com

Tak neváhejte a využijte ještě několika málo posledních příležitostí a vyražte s partnerem či přáteli na ples v krásných šatech a s dokonalým účesem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plesová sezóna: Buďte královnou večera!