Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Plavky 2010 – sezóna začíná!

Markéta Pešková

Markéta Pešková

16. 4. 2010

!TIP!Ač se to zatím nezdá, léto je tu coby dup. Pro všechny milovníky a milovnice módy a módních trendů to znamená spousty strávených hodin po obchodech a nachozených kilometrů. Je to ale nutné? Zkuste si představit, že k obstarání celé letní výbavy může stačit jen zasednout k počítači, párkrát kliknout na myš a s potěšením čekat, až očekávaná zásilka dorazí.

Plavky značky Obssesive, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Plavky značky Obssesive, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Jistě jste se již dovtípili, že řeč bude o nakupování na internetu. Topzine.cz se rozhodl vám zprostředkovávat žhavé tipy na zboží, které je možné zakoupit v českých internetových obchodech. Pro dnešek začneme u milovníků luxusu.

Celá řada z vás již hledá v katalozích tu správnou dovolenou u moře, možná ji máte i koupenou. Co je ale ta nejdůležitější věc, kterou nesmíte zapomenout? Jsou to plavky. Pokud chcete na dovolené opravdu zazářit, není dobré nechat nakupování plavek na poslední chvíli a vybírat jen zbytků.

A jaké budou ty správné plavky pro rok 2010? Plavky si vás získají svou jednoduchostí, ale i propracovaností zároveň, především v oblasti barevné kombinace. Velké květinové vzory, svislé či vodorovné proužky, puntíky, ale i jednobarevné kombinace, které zaujmou hned na první pohled. Celkově vzato budou převládat veselé, oživující, nápadité sexy vzory a barevné kombinace.

Nijak neprohloupíte, pokud se necháte inspirovat 80. léty nebo ethno stylem, protože různé ozdůbky v podobě korálků budou letos u plavek také velice populární. Je jedno, jestli letos dáte přednost klasice v podobě jednodílných nebo dvoudílných plavek, či bikin, popřípadě vyzkoušíte tankini, důležité je, abyste našli model, který dokonale padne na tělo a bude vám vyhovovat po všech stránkách.

Internetový obchod luxusnipradlo.cz již nabízí nové kolekce plavek pro letošní sezónu, a pokud nemíníte celý pobyt strávit na nudistické pláži, pojďte se podívat na pár kousků, které jsme pro vás vybrali.

Pro milovníky klasických bikin a zvířecích vzorů tu máme plavky od značky Sun Flair. K zakoupení jsou za 1 670 Kč.

Plavky značky Sun flair

Plavky značky Sun flair, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Hitem posledních let jsou tzv. tankini, neboli částečně jednodílné plavky a částečně bikini. Tyto tankini vám přináší značka Magistral a zakoupit je můžete za 2 900 Kč.

Plavky značky Magistral

Plavky značky Magistral, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Pokud vám jde především o eleganci a chcete něco nevšedního, jistě vás zaujme tento model od značky Opera za 2 150 Kč.

Plavky značky Opera, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Plavky značky Opera, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Poslední kousek je pro ty, které mají rády extravaganci, a především se rády cítí sexy. Jedná se o model značky Obsessive, k zakoupení za 519 Kč.

Plavky značky Obssesive, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Plavky značky Obssesive, Zdroj: luxusnipradlo.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plavky 2010 – sezóna začíná!