×
TOPZINE.cz

Plánuje Abba comeback? Podle zpěvačky se o něm jedná

Zpěvačky skupiny ABBA, Agnetha Fältskog je vpravo, vlevo Anni-Fried Lyngstad. Zdroj: abbasite.com

Vše nasvědčuje tomu, že si fanoušci švédské legendy Abba po dlouholetých spekulacích nakonec přijdou na své. Zpěvačka Agnetha Fältskogová totiž prozradila, že na příští rok kapela „něco chystá“.

Zpěvačky skupiny ABBA, Agnetha Fältskog je vpravo, vlevo Anni-Fried Lyngstad. Zdroj: abbasite.com

Podle dostupných informací by se mělo jednat o společný koncert u příležitosti oslavy čtyřicetiletého výročí vydání hitu Waterloo. „Je to něco, nad čím uvažujeme. Plánujeme nějakým způsobem ono výročí oslavit. Teď nemůžu říct, co z těch plánů vzejde,“ uvedla Agnetha Fältskogová.

Shledání po třiceti letech?

Pokud by se plány na koncert podařilo zrealizovat, jednalo by se o první společné vystoupení kapely po více než třiceti letech. Naději fanoušků zvyšuje i fakt, že se takového prohlášení dočkali z úst právě Agnethy Fältskogové, která se dlouhá léta stavěla ke comebacku odmítavě.

Po rozpadu skupiny se na veřejnosti příliš neobjevovala, protože se cítila „přehlcena slávou“. Že se jí ale po hudebním životě zastesklo, naznačuje letošní vydání jejího sólového alba i vyjádření, že by Abba v budoucnu mohla zahrát pro charitu. Nechme se tedy překvapit.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..