Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Plakát k Sexu ve městě 2 vzbudil podivení: Kde jsou vrásky?

Společnost Warner Bros vydala k dlouho očekávanému filmu Sex ve městě 2 nový plakát, který vzbudil velký rozruch. Doufejme, že ne větší než samotný film, který vstupuje letos v červnu do českých kin.

Plakát k Sexu ve městě 2 Zdroj: hitfix.com

Na zmíněném plakátu pózují v Arabské poušti kamarádky Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Miranda (Cynthia Nixon) a Charlotte (Kristin Davis). Všem to tam moc sluší a vypadají jako z roku 1998.

Knihy, CD, DVD se seriálem i filmem a další věci spjaté se Sexem ve městě můžete za výhodnou cenu pořídit tady

V roce 1998 produkce Darrena Stara vytvořila nyní už kultovní seriál Sex ve městě, který debutoval na HBO. Tehdy měly herečky tvář relativně bez vrásek a Photoshop rozhodně nepotřebovaly.

Svěží a bez vrásek navěky

Tvůrci plakátu se rozhodli ignorovat skutečnost, že dámám za dvanáct let přibylo pár vrásek, a jejich skutečný vzhled poupravili.  Plakát můžeme také vnímat i jako odraz nějakého snu nebo to může být dokonce fatamorgana – přelud během jejich dobrodružství na poušti…?

I když herečkám ve skutečnosti za pár let několik vrásek přibylo, jejich charisma zůstává stále stejné, ne-li větší. (Platí to obzvlášť v případě Samanthy Jones – viz. video). Každopádně je jisté, že mnoho fanoušků seriálu se moc těší, až  holky uvidí v červnu znovu pohromadě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plakát k Sexu ve městě 2 vzbudil podivení: Kde jsou vrásky?