×
TOPZINE.cz

Placebo zavítá i do České republiky

Britská rocková skupina se stane nejen jednou z hlavních hvězd festivalu Novarock, ale zavítá na začátku prázdnin také do České republiky na Rock for People, jehož patnáctý ročník se letos uskuteční opět v Hradci Králové.

„Zatím největší hvězdou jsou Placebo, kteří mají v Česku věrné a početné publikum čekající jako celý hudební svět na vydání jejich nového alba,“ uvedla agentura Smart Communication zastupující český festival.

Do Hradce Králové také zavítají již tradičně španělští SKA-P, o jejichž koncert v Praze byl takový zájem, že muselo být několikrát změněno místo konání vystoupení. To nakonec proběhlo v Tesla Aréně na pražském Výstavišti. V minulých letech na Rock for People byly k vidění jejich přechodné hudební projekty The Locos a No Relax.

Mezi další potvrzená zahraniční jména patří například kapela Gogol Bordelo, která je u nás známá především koncerty v rámci festivalu Colours of Ostrava. Přitom měli zahrát již před dvěma lety právě na Rock for People, ale své vystoupení nakonec kvůli turné s Madonnou odřekli. Fanoušci se také dočkají hitů z nové desky s názvem Intimacy od čtveřice Block Party. Další hosté jsou například Freestylers, Ignite, The Bouncing Souls a Mucky Pup.

„Z česko-slovenských kapel můžeme potvrdit Visací zámek, Horkýže slíže, Sto zvířat, Wohnout, Divokýho Billa, Tleskač, Skyline nebo Vypsanou fixu,“ prozradil za pořadatele festivalu Petr Fořt.  Vstupenky jsou od 1. března v předprodejích za cenu 1 050 Kč.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..