×
TOPZINE.cz

Pivo s příchutí vagíny? Možná již brzy ve vaší oblíbené hospůdce

pivo-s-prichuti-vaginy
Zdroj: Pixabay.com

Jeden pivovar přišel s konceptem piva s příchutí vagíny.

pivo-s-prichuti-vaginy
Zdroj: Pixabay.com

Milujete tu vůni a chuť vaší partnerky? Vůni, která normálního muže nenechá chladným. Zvláštní mix touhy a chemických látek, pro které je muž schopný dojít až na konec světa. Představte si, že přestanete přemlouvat svou partnerku a rovnou půl litr její omračující šťávy si objednáte spolu s pivem ve vaší hospodě.

Přijde vám to zvrhlé? Tak pozor! Na portálu Indiegogo.com  se právě takovýto projekt pokoušel najít podporu.

Představte si, že si sednete na zahrádku a místo piva s příchutí grepu, jablka nebo citrónu si objednáte orosený půllitr piva s příchutí broskvičky. Čtete správně, ne z broskve, ale lidově řečeno z ženské broskvičky.

Je otázkou, zda byste si mohl objednat, tak jako jste byli doposud zvyklí, slabší či silnější říz tohoto lahodného moku.

Jeden nejmenovaný pivovar připravil unikátní výrobní technologii k výrobě piva s názvem Yoni. Pivo připomíná právě chuť poševního sekretu. Tajemství chuti piva spočívá ve vagíně.

Prostřednictvím nejmodernější mikrobiologie se izolují, prozkoumají a připraví bakterie mléčného kvašení z ženské pochvy. Bakterie Lactobacillus se upraví a ženské rysy, půvab a instinkty se převedou do sudu nebo láhve piva.

Pivovar samozřejmě ručil za naprostou bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Postupy výroby prý zabraňují, aby ostatní bakterie a viry přežily.

Už se těšíte, až tuto novinku ochutnáte? Tak máte smůlu! Zmiňovaný pivovar získal nakonec jen něco málo přes 6000 dolarů a další 4000 mu chyběly do realizace. A tak si zřejmě budeme muset ještě nějaký ten čas nechat zajít chuť.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..