Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku: On Stranger Tides ve 3D rozměru

Veronika Jílková

Veronika Jílková

26. 5. 2010

Filmové studio oznámilo, že film zamíří v květnu příštího roku do Ameriky ve 3D formátu! Film uvede Disney Digital 3D.

Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku

Walt Disney Pictures nabídne fanouškům podivínského Jacka Sparrowa opravdu na dosah ruky. Jeho lodě a spoustu dalšího budeme mít možnost vidět hned ve 3D, tedy realističtěji než je obvykle na plátně zvykem. A proč se teď vše točí ve 3D? Produkce se domnívá, že tím více vydělá a diváci mají větší radost z toho, když svoje oblíbené hrdiny vidí živěji než suše na 2D plátně. Mezi úspěšně 3D natočené filmy v poslední době patří Souboj titánů nebo Harry Potter a Relikvie smrti či nejslavnější Avatar.

Jack Sparrow se ve čtvrtém snímku bude snažit opět najít poklad. Tentokrát to nebude zlato, ani drahé kamení či konec světa, ale fontána mládí. Do hlavní role byl opět obsazen Johnny Depp, který se bude snažit, aby nezklamal.

Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku

Orlando Bloom a Keira Knightley se ke svým rolím už bohužel nevrátí, ale můžeme poznat nové postavy. Sam Claflin ztvární další klíčovou roli Philipa, mladistvého misionáře.  Penelope Cruz a Ian McShane se dodatečně připojí do obsazení jako ženská ruka při velení a darebák, který Jackovi půjde po krku.

Režie se ujal Rob Marshall, scénář napsali Terry Rossio a Ted Elliott, k produkci se opět vrátil Jerry Bruckheimer.

Premiéra filmu je prozatím naplánovaná na 20. května 2011, a to na Havaji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku: On Stranger Tides ve 3D rozměru