Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku 4 se blíží! Přinášíme vám nový plakát a fotky

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

19. 3. 2011

FOTO: Pirati z Karibiku: Na vlnach podivna - plakatNoví Piráti z Karibiku se v našich kinech objeví už za necelé dva měsíce. Pro nedočkavé fanoušky přinášíme po traileru a mnoha zajímavých informacích i nový plakát a pár fotografií z filmu.

FOTO: Pirati z Karibiku: Na vlnach podivna - plakat

Nejšílenější kapitán na plakátu k novým Pirátům, Zdroj: distributor filmu

Piráti z Karibiku s podtitulem Na vlnách podivna jsou už čtvrtým dílem z pirátské série. Oproti svým třem předchůdcům se ale dočkali mnohých změn. Za ty největší se dá rozhodně považovat změna režiséra, stejně jako odchod Keiry Knightley a Orlanda Blooma. Původního režiséra Gora Verbinského nahradil Rob Marshall, o ženský prvek se namísto křehké Keiry postará temperamentní Penélope Cruz.

Samozřejmě se opět můžeme těšit na šíleného Jacka Sparrowa v podání Johnnyho Deppa, chybět nebude ani Geoffrey Rush jako kapitán Barbossa.

Kapitán Jack Sparrow se tentokrát bude snažit najít legendární Pramen mládí. Při jeho cestě ho samozřejmě bude čekat spousta nemilých překvapení, s kterými se ale, jak už jsme zvyklí, zpravidla díky náhodě dovede vypořádat. Film se natáčel především na Havaji, některé scény pocházejí ale i z Los Angeles, Londýna či Portorika.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna se v kinech objeví jak v klasickém, tak i ve 3D formátu. Česká premiéra je stanovena na 19. května.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/pirati-z-karibiku-na-vlnach-podivna/]

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Akční/Dobrodružný/Fantasy
USA, 2011, 141 min

Režie: Rob Marshall
Hrají: Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Stephen Graham, Gemma Ward, Kevin McNally, Óscar Jaenada, Sam Claflin, Robbie Kay, Bronson Webb, Steve Evets, Keith Richards, Astrid Berges-Frisbey

Premiéra v ČR: 19. května 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku 4 se blíží! Přinášíme vám nový plakát a fotky