Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku 4: Na vlnách podivna jsou online! A Jack Sparrow má podvazky

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

1. 4. 2011

Čtvrtí Piráti z Karibiku jsou jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku. A tak není divu, že se po něm shání fanoušci, třeba i nelegální cestou. My vám přinášíme exkluzivní fotografii z filmu, který už stihl uniknout na Torrenty!

Zde exkluzivní, zcela realistická ukázka z filmu, Zdroj: archiv

Svůj ke svému, pirát k pirátovi. Kdo ví, třeba by byl Jack Sparrow na své internetové kolegy pyšný. Herec Johnny Depp ale méně. Když zjistil, že na veřejnost unikl jeho nový komerční hit, zuřil. Podle nejmenovaného zdroje z jeho okolí dokonce rozkousal svůj oblíbený pirátský klobouk. „Johnny to těžce nese. Zvlášť, když má ve filmu tak choulostivou scénu.“

Ano, jak můžete vidět na fotografii, kapitán Jack Sparrow se převlékne do podvazků a růžové sukýnky. Abychom si byli naší informací stoprocentně jistí, i my jsme stáhli uniknuvší Piráty a zhlédli celý snímek. Říci můžeme jediné: je to tak, Jack Sparrow má na sobě spodničku, tančí a prožívá milostný románek s kapitánem Černovousem (Ian McShane). O roli Penélope Cruz nic blíže prozrazovat nebudeme, snad stačí přiblížit, že její vztah se Sparrowem bude na vlnách telenovely.

Pokud i vás zajímají Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna a nevydržíte do premiéry, pak máte možnost se na ně podívat ZDE.

A nezapomeňte, kolikátého dnes je!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku 4: Na vlnách podivna jsou online! A Jack Sparrow má podvazky