Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku 4: Na vlnách podivna doplují na festival do Cannes!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

16. 4. 2011

I Piráti dostali povolení k přehlídce na slavnostním francouzském festivalu v Cannes. Film zde čeká slavnostní uvítání a premiéra se vším všudy.

Jack Sparrow se pomalu těší do Cannes..., Zdroj: distributor filmu

Čtvrtý díl slavných Pirátů z Karibiku s názvem Na vlnách podivna dopluje v květnu nejen do kin, ale i na filmový festival v Cannes. Výroční slavnost tohoto festivalu přivítá i hvězdy snímku a uvedou zde tento film na mezinárodní premiéře.

Co nás ve čtvrtém pokračování vlastně čeká? Kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) se vydal na plavbu se svou posádkou a Černou perlou, aby našel legendární Pramen mládí. Při jeho cestě ho samozřejmě bude čekat spousta překvapení, zvratů, dobrodružství a několik žen. Se vším se ale jistě dokáže vypořádat. Jak? To se dozvíme 19. května.

V Cannes se ale můžeme těšit nejen na tento významný večer. Zvláštní prostor zde získal například i Jean-Paul Belmondo, kterému bude také jeden věnován. Zahajovacím filmem festivalu pak bude nejnovější snímek Woodyho Allena Půlnoc v Paříži.

64. ročník mezinárodního filmového festivalu se uskuteční od 11. do 22. května.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)

Akční/Dobrodružný/Fantasy
USA, 2011, 141 min

Režie: Rob Marshall
Hrají:
Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Stephen Graham, Gemma Ward, Kevin McNally, Óscar Jaenada, Sam Claflin, Robbie Kay, Bronson Webb, Steve Evets, Keith Richards, Astrid Berges-Frisbey

Premiéra v ČR: 19. května 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku 4: Na vlnách podivna doplují na festival do Cannes!