Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku 4: Na vlnách podivna budou možná poslední!

Těšíte se na moře, lodě, bitvy, dobrodružství a neodolatelného Johnnyho Deppa? Pokud ano, tak se máte v květnu na co těšit. Ještě před premiérou tu ale máme nové informace z videa, díky kterému se dozvíme více o ději.

Johnny Depp jako Kapitán Jack Sparrow v pokračování Pirátů z Karibiku, Zdroj: distributor filmu

Společnost Walt Disney Pictures minulý týden na CinemaConu zveřejnila nové videa s několika scénami z připravovaného filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Na jednom z nich jsou konkrétnější záběry, jak je hlavní hrdina kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) povolán ke králi a vlečen strážníky. Následně je požádán, aby našel fontánu věčného mládí. Zde začne další Jackovo vždy originální dobrodružství.

Ovšem než s nabídkou souhlasí, jako pravý pirát se nejdříve skrývá pod falešnou identitou. Nakonec připouští, že je vskutku Jack Sparrow. Král podotýká, že má loď i s posádkou a kapitánem, který je již připraven vyplout. Později se ukáže, že kapitánem není nikdo jiný než další oblíbený výtržník Hector Barbossa (Geoffrey Rush). Vyzvídá, co se stalo s Černou perlou, jejich společnou duší. Jack však odpoví, že ji ztratil.

V dalších videích jsou i záběry s Jackovou bývalou milenkou Angelicou (Penélope Cruz), u které si ovšem není jistý, zda jde opět o lásku nebo si jen zahrává s jeho city a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když Jacka donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, loď obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více – Černovouse, nebo ženy ze své minulosti?

Tato videa budou brzy i na internetu. Dále bylo zveřejněno, že čtvrtí Piráti budou samostatným dílem, nepůjde tedy o trilogii jako dříve. Znamená to snad, že podivné vlny budou i poslední?

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2011

Režie: Rob Marshall
Hrají:
Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Stephen Graham, Gemma Ward, Judi Dench, Kevin McNally, Óscar Jaenada, Sam Claflin, Robbie Kay, Bronson Webb, Steve Evets, Keith Richards, Astrid Berges-Frisbey

Premiéra v ČR: 19. května 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku 4: Na vlnách podivna budou možná poslední!