Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku 4 mají první trailer! Jack Sparrow touží po věčném mládí

Redakce

Redakce

16. 12. 2010

Johnny Depp alias Jack Sparrow se vrací po čtyřech letech na plátna kin. Příští rok se totiž můžeme těšit na čtvrtý díl režiséra Roba Marshalla Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, a to v dnešní době, jak jinak než ve 3D formátu.

Johnny Depp si zopakuje roli piráta Jacka Sparrowa, Zdroj: distributor filmu

Už je to sedm let, co jsme mohli vidět film Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly. V prvním díle se Jack Sparrow s Willem Turnerem snaží zachránit Elizabeth Swannovou ze zajetí na lodi Černá perla, které velí kapitán Hector Barbossa.

V druhém pokračování (Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže) Jack Sparrow překazí svatební plány Willa a Elizabeth, protože Jackův život má propadnout legendárnímu nemrtvému pirátovi Davey Jonesovi. A tak se společně vydávají na výpravu napříč Karibikem. Stejně se však nakonec Jack dostane do spárů nemrtvého piráta, a tak ve třetím díle (Piráti z Karibiku – Na konci světa) jde o jeho záchranu.

A o čem bude čtvrté pokračování? V díle Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna se Jack Sparrow rozhodne, že bude žít věčně. Proto se vydá za Pramenem věčného mládí. V hlavních rolích uvidíme samozřejmě zase nepřekonatelného Johnnyho Deppa, pirátku Penélope Cruz a mnoho dalších. Dvojice Orlando Bloom a Keira Knightley ale bude chybět.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2011, 90 min

Režie: Rob Marshall
Hrají: Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Stephen Graham, Gemma Ward, Kevin McNally, Óscar Jaenada, Sam Claflin, Robbie Kay, Bronson Webb, Steve Evets, Keith Richards

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku 4 mají první trailer! Jack Sparrow touží po věčném mládí