Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piranha 3D sežere i vaše děti

Redakce

Redakce

1. 7. 2010

FOTO: piranha,usmej seRemaky otevírají cestu hororové klasice. Nedávno jsme mohli ochutnat předělávky hororů Halooween, Noční můra v Elm street, Vlkodlak, Podivní, a teď si pochutnáme i na Piranha. Filmové technologie jsou na vyšší úrovni, proto nová Piranha oproti předešlým hororům přijde ve 3D.

Piranha 3D sežere i vaše děti

Piranha 3D sežere i vaše děti

Původní snímek

Americký béčkový horor pochází z roku 1978. Režírovaný byl Joem Dantem. Ve filmu se hejnu dravých rybek podaří utéct z experimentálního vědeckého ústavu, financovaného americkou armádou. Jejich cesta vede přímo do jezera, které je vyhledávanou turistickou aktrakcí a krvavá show začne, když do jejich jezera přijede autobus plný malých školáků.

Remake přichází

Nový remake přijde v USA do kin v srpnu 2010 se scénařem, který dali dohromady Josh Stolberg a Pete Goldfinger. Na režisérské křeslo se usadil francouzský režisér, jehož proslavil horor Hory mají očiAlexandre Aja. Ve filmu se objeví v Česku ne moc známí herci Elisabeth Shue, Kelly Brook, Richard Dreyfuss, Jerry O’Connell, Christopher Lloyd, Ving Rhames, Dina Meyer, Ricardo Chavira, Paul Scheer a Eli Roth.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piranha 3D sežere i vaše děti