Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Pink potvrdila: Jsem těhotná

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

22. 11. 2010

Fámy o tom, že světoznámá extravagantní zpěvačka Pink čeká dítě, putují po internetu již pěknou řádku dní. Teď jim sama Pink dala zapravdu. To, že bude brzy matkou, veřejně oznámila ve středu.

„Teď jím za dva.“ Těmito slovy Alice Mooreová neboli Pink potvrdila zprávy o svém těhotenství v televizním pořadu The Ellen DeGeneres Show. Na otázku, jestli bylo těhotenství plánované, jednoduše odpověděla: „Pracovala jsem na tom.“ Těhotenství se svým manželem, motokrosovým závodníkem Careym Hartem, plánovali. Její slova o této novince najdete v záznamu z show:

Pohlaví dítěte zatím není jasné, ale podle lékařů to pravděpodobně bude holčička. S oznámením této novinky Pink neotálela dlouho pro nic za nic. Chtěla počkat, až bude mít své těhotenství skutečně potvrzené. Zároveň dodala, že v minulosti o jedno dítě již přišla, proto se i trochu bála.

Pink se proslavila jako rebelka a punkrocková dračice s nezaměnitelnou image. Nyní se zdá, že se pro rodinný život přece jen zklidnila. Těhotenství zřejmě na čas odsune její práci na vedlejší kolej. Po pěti řadových albech, vydaných mezi lety 2000 a 2008, si tak letos její fanoušci mohou pod vánoční stromeček přát maximálně právě vydanou kompilaci Greatest Hits… So Far!!!.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pink potvrdila: Jsem těhotná