Menu
TOPZINE.cz
Cestování

PHOTOGRAPHIA NATURA 2010 – letos na téma Stromy

Hana Chytrá

Hana Chytrá

14. 7. 2010

Muzeum Vysočiny v Jihlavě vyhlašuje již sedmý ročník fotografické soutěže PHOTOGRAPHIA NATURA 2010. V tomto roce jsou tématem soutěže STROMY (solitéry, aleje, háje, kmeny, listy, detaily). Zapojte se i vy a zkuste ulovit co nejlepší záběr!

FOTO: Stromy

Ilustrační foto, Foto: Tomáš Lénard, Topzine.cz

Stromy útlé i stromy letité, stromy s listy i bez listů. Fantazii se meze nekladou. Muzeum Vysočiny v Jihlavě vypisuje již sedmý ročník celorepublikové soutěže pro širokou veřejnost. Letošní téma je úzce spjato s přírodou a  osloví snad každého vášnivého fotografa.

Uzávěrka příjmu fotografií je stanovena na čtvrtek 11. 11. 2010 a posílat je můžete na adresu muzea (Muzeum Vysočiny Jihlava, přírodovědné oddělení, Masarykovo nám. 55, 586 01 Jihlava, případně odevzdejte v pokladně muzea. Na obálku napište čitelně heslo Fotosoutěž). Formulář ke stažení zde.

Předání hodnotných cen poté proběhne před vernisáží výstavy 100 nejlepších fotografií, která se uskuteční v pátek 10. prosince 2010 v 16 hodin v Muzeu Vysočiny v Jihlavě. Podrobné informace k akci.

 

Podmínky soutěže:

1. Dodržení tématu.

2. Jeden autor může poslat maximálně tři fotografie nebo jeden tématický cyklus obsahující tři až pět  fotografií.

3. Nejmenší formát fotografií je 20 x 30 cm. Fotografie nesmí být starší tří let.

4. Snímky na jiném než fotografickém papíře nebudou hodnoceny.

5. Fotografie nesmí být paspartovány ani trojrozměrně rámovány.

6. Každá fotografie musí být na zadní straně opatřena jménem autora a názvem fotografie (+ názvem cyklu). Všechny fotografie musí být zapsány ve vstupním formuláři.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

PHOTOGRAPHIA NATURA 2010 – letos na téma Stromy