Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Philip Maxx: Vždy maxximální zážitek

Redakce

Redakce

9. 9. 2010

Lady Gaga, Kesha, Madonna… K těmto známým jménům dnes velice oblíbeného elektro-popu by brzy mohlo přibýt jméno nové. Jméno Philipa Maxxe, osmnáctiletého českého zpěváka a showmana.

Philip Maxx, Zdroj: archiv

Show Philipa Maxxe, to je vždy maximální zážitek. Na pódiu nechybí extravagantní kostýmy, make-up, účesy, ale ani velkolepé laserové efekty a atraktivní vystoupení tanečnic, které si zpěvák sám vybírá ze souboru tanečníka Yemiho. Extravagantní image koneckonců charakterizuje i samotného zpěváka, který v současné době vstupuje do posledního ročníku umělecké školy.

Philip Maxx spolupracuje – kromě Yemiho – například s hudebním skladatelem Stanem Simorem, který napsal hity pro Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou nebo třeba Terezu Kerndlovou. Sám Philip o spolupráci se Simorem říká, že hudba charakterizuje jeho samotného, že se snaží ovlivnit texty i hudbu tak, aby nakonec vyzněly, jak to on sám cítí. Spolupracuje také s renomovaným nahrávacím studiem Globe v Belgii, kde v současné době připravuje desku, která by měla vyjít na jaře příštího roku.

Jestli se může z Philipa Maxxe stát hvězda světového formátu, to je zatím ve hvězdách, on má ale o svých možnostech jasno. Dělá to, co ho baví a to je pro něj důležité. Je přesvědčen o tom, že i z České republiky může vzejít hvězda světového formátu, protože nezáleží na tom, odkud kdo je, ale co má v sobě. Tak třeba se právě jemu podaří tato slova potvrdit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Philip Maxx: Vždy maxximální zážitek