Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Pěvecký sbor Gospel Limited nyní rozhýbe Futurum

Redakce

Redakce

29. 4. 2010

3152_89912193452_89911003452_2452809_3251886_n!Vstupenky!Dne 13. května rozezní prostory pražského Futura černošská hudba doplněná o funk-rockové předskokany. Večírek hudby s duší začíná v 19 hodin 30 minut a všichni jsou srdečně zváni k načerpání pozitivní energie.

Gospel Limited, Zdroj: oficialni stranky

Gospel Limited, Zdroj: oficialni stranky

Gospel Limited je mladý smíšený pěvecký sbor vedený sbormistrem Václavem Třískou. Jak již název napovídá, hlavní podíl repertoáru tvoří gospel, a to především v moderní úpravě. Jeho předchůdcem je gospel tradiční, hlavně v podání černošských zpěváků v amerických kostelech. Dnešní podobu populárního gospelu dal Edwin Howkins svou předělávkou Oh Happy Day, která teď ovlivňuje i řadu dalších stylů.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Od Gospel Limited můžete slyšet rozmanitou řadu gospelů od autorů z celého světa, jakými jsou například Richard Smallwood, Donald Lawrence, Kirk Franklin a spousta dalších. Podporu nalézá též v doprovodné kapele skládající se z prvotřídních jazzových hudebníků.

Zdroj: bandzone.cz - Running Sushi

Running Sushi, Zdroj: archiv

Na koncertě konajícím se 13. května v pražském Futuru si od 19 hodin 30 minut můžete přijít vychutnat nejen tuto pěveckou senzaci, ale též doprovodnou předkapelu Running Sushi honosící se označením hudba s duší. A vězte, že jejich hravý funk-rock vás nezklame. Vstupenky kupujte online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pěvecký sbor Gospel Limited nyní rozhýbe Futurum