Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Petr Skoumal je stále fit. V neděli pokřtí DVD!

PetrSkoumal_0222Jednasedmdesátiletý hudebník Petr Skoumal se z hudebního pole pravděpodobně ještě pár let neztratí. Letos v červenci vyšel na DVD záznam z jeho 70. narozenin s názvem Když já byl ještě malý klouče…. Křest proběhne již tuto neděli, 20. září 2009 od 19 hodin v Divadle v Dlouhé. Současně s ním na pódiu uvidíte i jeho spolupracovníky, kteří se na vzniku DVD podíleli, například Jana Vodňanského, Vladimíra Mišíka, Karla Plíhala, Michala Prokopa a další.

Foto: Ivan Prokop

Foto: Ivan Prokop

Videozáznam je rozdělen do dvou dílů pojmenovaných Kdyby prase mělo křídla (v této části je ke zhlédnutí úryvek ze stejnojmenné hry Divadla v Dlouhé) a Když já byl ještě malý klouče… (zde má divák zase možnost spatřit záznam z koncertu Petra Skoumala a jeho kolegů).

Skoumal je známý především svou večerníčkovou prací (Bob a Bobek, Maxipes Fík) anebo tvorbou pro film a televizi (Jára Cimrman ležící, spící, Rozpuštěný a vypuštěný, Nejistá sezóna a další). V současné době je tu a tam k vidění v Divadle v Dlouhé v představení Kdyby prase mělo křídla.

DVD

PETR SKOUMAL – Když já byl ještě malý klouče…

Kdyby prase mělo křídla – 10 skladeb

když já byl ještě malý klouče – 14 skladeb

bonusy – 3 klipy

vydává: 100PROmotion

Křest DVD – PETR SKOUMAL – Když já byl ještě malý klouče…

Hosté: Vladimír Mišík & ETC, Jan Vodňanský, Karel Plíhal, Michal Prokop, Jaroslav Olin Nejezchleba a další

Divadlo v Dlouhé (Dlouhá 39, Praha 1)

Neděle 20. září

19 hod.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Petr Skoumal je stále fit. V neděli pokřtí DVD!