Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Petr Ševčík končí v SuperStar. Ve finále jsou již jen čtyři soutěžící

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

16. 5. 2011

Foto: Česko Slovenská SuperstarDruhá řada Česko Slovenské SuperStar se již pomalu chýlí ke konci. Opět se vyřazovalo a o splnění snu může přemýšlet už jen čtveřice soutěžících. Jeden musel z kola ven. Tentokrát padla karta na Petra Ševčíka.

Foto: Česko Slovenská Superstar

Martin Harich postoupil do dalšího kola, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Stereotypní začátek nepřinesl nic nového, ani zajímavého. Rekapitulace posledních pěveckých výkonů s hodnocením poroty, Leošovo přivítání, společná píseň Nevzdávám, Hvězdná pěchota. Ani jedno netřeba nijak více a podrobněji komentovat.

Podívejte se na fotogalerii z předešlého finálového večera

Po všech nutnostech a formalitách bylo pódium konečně přenecháno hostům. O zábavu a rozptýlení se postarala skupina Čechomor, jejíž hudba byla pro vypjatou atmosféru jako jemné uklidňující pohlazení. Poté bylo hlasování ukončeno a oba moderátoři se již plně věnovali vyřazování.

Jak to viděla porota?

Habera: Petr Ševčík

Zeťová: Michal Šeps

Osvaldová: Petr Ševčík

Rytmus: Michal Šeps

Můj tip: Michal Šeps

Verdikt hlasujících diváků: Petr Ševčík

Jako první si komentář vyslechl Lukáš Adamec a Leoš ho bez nějakých dlouhých průtahů poslal do dalšího kola. Za Lukášem byl poslán také Michal Šeps. Michal se ze svého postupu ale neradoval, což bylo jasné již z jeho výrazné mimiky. Michal si ještě zanadával a nechal se slyšet, že už chce zpívat jen svoji hudbu na Jamajce. Do dalšího finálového kola postoupila také Gabriela Gunčíková.

Závěrečný rozstřel patřil chlapecké dvojici Martin Harich a Petr Ševčík. Poté, co se Leošovi podařilo uklidnit pištící fanynky, zaznělo jméno Petr Ševčík. Martin Harich tak udělal další krok k superfinále. Bojovat ale bude muset společně s dalšími třemi soutěžícími již v dalším kole s písněmi legendárních skupin Abba a Queen. Petr se se soutěží rozloučil několika moudrými slovy a písní This Is the Last Time, která sice nebyla bez chyby, ale byla plná momentálních emocí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Petr Ševčík končí v SuperStar. Ve finále jsou již jen čtyři soutěžící