×
TOPZINE.cz

Petr Ševčík končí v SuperStar. Ve finále jsou již jen čtyři soutěžící

Foto: Česko Slovenská SuperstarDruhá řada Česko Slovenské SuperStar se již pomalu chýlí ke konci. Opět se vyřazovalo a o splnění snu může přemýšlet už jen čtveřice soutěžících. Jeden musel z kola ven. Tentokrát padla karta na Petra Ševčíka.

Foto: Česko Slovenská Superstar
Martin Harich postoupil do dalšího kola, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Stereotypní začátek nepřinesl nic nového, ani zajímavého. Rekapitulace posledních pěveckých výkonů s hodnocením poroty, Leošovo přivítání, společná píseň Nevzdávám, Hvězdná pěchota. Ani jedno netřeba nijak více a podrobněji komentovat.

Podívejte se na fotogalerii z předešlého finálového večera

Po všech nutnostech a formalitách bylo pódium konečně přenecháno hostům. O zábavu a rozptýlení se postarala skupina Čechomor, jejíž hudba byla pro vypjatou atmosféru jako jemné uklidňující pohlazení. Poté bylo hlasování ukončeno a oba moderátoři se již plně věnovali vyřazování.

Jak to viděla porota?

Habera: Petr Ševčík

Zeťová: Michal Šeps

Osvaldová: Petr Ševčík

Rytmus: Michal Šeps

Můj tip: Michal Šeps

Verdikt hlasujících diváků: Petr Ševčík

Jako první si komentář vyslechl Lukáš Adamec a Leoš ho bez nějakých dlouhých průtahů poslal do dalšího kola. Za Lukášem byl poslán také Michal Šeps. Michal se ze svého postupu ale neradoval, což bylo jasné již z jeho výrazné mimiky. Michal si ještě zanadával a nechal se slyšet, že už chce zpívat jen svoji hudbu na Jamajce. Do dalšího finálového kola postoupila také Gabriela Gunčíková.

Závěrečný rozstřel patřil chlapecké dvojici Martin Harich a Petr Ševčík. Poté, co se Leošovi podařilo uklidnit pištící fanynky, zaznělo jméno Petr Ševčík. Martin Harich tak udělal další krok k superfinále. Bojovat ale bude muset společně s dalšími třemi soutěžícími již v dalším kole s písněmi legendárních skupin Abba a Queen. Petr se se soutěží rozloučil několika moudrými slovy a písní This Is the Last Time, která sice nebyla bez chyby, ale byla plná momentálních emocí.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..