Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Pete Doherty opět s Babyshambles. Budoucnost je prý ve hvězdách

FOTO: Pete DohertyPete Doherty, anglický profesionální rebel, rocker a zpěvák kapely Babyshambles, prohlásil, že je jeho budoucnost nejistá. Nechal se takto slyšet krátce poté, co se rozloučil se svým bývalým vedením.

FOTO: Pete Doherty

Pete Doherty. Zdroj: myspace.com

Na webových stránkách kapely se objevilo oznámení: „Andy Boyd a Adrian Hunter již nesplňují mé profesní zájmy.“ Pete poté dodal, že ohledně managementu mu prozatím pomáhají Cyril Bodin s Anais Duquesne a společně se snaží vytvořit živnou půdu pro začínající spolupráci. „Jsou to lidi, kteří umí chodit v ničemném světě hudby a zábavy,“ ocenil je Doherty.

Minulý měsíc odstartoval Doherty spolupráci na novém albu Babyshambles s producentem Stephenem Streetem, který kapele v roce 2007 produkoval jejich celovečerní vystoupení Shotters Nation. Basista Drew McConnell prozradil, že zatímco sezení byla zpočátku stanovena pro Dohertyho druhé sólové album, nakonec zpěvák a jeho label Parlophone potvrdili, že album vydají jako třetí desku Babyshambles.

Pete Doherty je anglický umělec, muzikant a básník, v současné době je zpěvákem a textařem  kapely Babyshambles. Do podvědomí široké veřejnosti se dostal díky svému vztahu s topmodelkou Kate Moss. Je neblaze proslulý svým rock´n´rollovým životním stylem, kvůli němuž se často musí zpovídat před soudem z užívání drog nebo výtržnictví. Památný byl loňský incident, kdy byl v Paříži na nádraží obviněn z krádeže uzenin a šatstva.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pete Doherty opět s Babyshambles. Budoucnost je prý ve hvězdách