Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Penzion Merlin – kouzelná restaurace

Na náměstíčku ve Frýdlantě nad Ostravicí poblíž kostela v prostorách bývalé vyhlášené restaurace U sestřiček se nachází  neméně vyhlášený penzion s restaurací nesoucí kouzelný název Merlin. Restaurace má dva výrazné plusy – je nekuřácká a nabízí také vegetariánská jídla.

Penzion Merlin, Zdroj: penzionmerlin.cz

Penzion Merlin, Zdroj: penzionmerlin.cz

Interiér se zimní zahradou je velice příjemný, pro návštěvníky s dětmi je připraven salónek s dětským koutkem a televizí, místa k sezení jsou útulná a poskytují dostatek soukromí. V létě je k dispozici i venkovní terasa a dětské hřiště. Výzdobu restaurace tvoří obrazy z galerie Vysocký.

Restaurace je vyhledávaná také pro pořádání nejrůznějších akcí, zejména svateb. Penzion nabízí šest dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, samostatnou koupelnu s hydromasážním sprchovým boxem a toaletou, minibar, pokojový telefon a bezdrátové připojení Wi-Fi. Za příplatek je zde povolen i pobyt zvířatům.

Velice oblíbená a vyhlášená jsou zdejší vegetariánská jídla – různé druhy sýrů, klaso, seitan a jiné bezmasé speciality. V nabídce je také několik druhů denního menu za přijatelnou cenu. Proto je také nejnavštěvovanějším místem v okolí. Nabídku menu hojně využívají také zaměstnanci přilehlých úřadů o svých poledních pauzách.

Toalety jsou hezky zařízené a působí čistým dojmem. Vonné květy poházené po umyvadle nebo citrony či pomeranče v odtoku jsou toho také důkazem.

Webové stránky: penzionmerlin.cz

Adresa: Náměstí 243, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Provozní doba: 8:00 – 22:00

Bezbariérový přístup: ne

Nekuřácká část: ano

Tip na jídlo: Seitan jako Stroganoff

Hodnocení:

Jídlo: 4****  Obsluha: 4**** Atmosféra: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Penzion Merlin – kouzelná restaurace