Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Peníze za sex – tvrdá realita každé doby

Redakce

Redakce

28. 4. 2010

Peníze za sex E55

Když se vnese do debaty téma sex, vždy to rozvíří hovor na plné obrátky. Ve většině případů  jsou to muži, kteří se tohoto slova chytí. Není divu. Sex je přirozená věc, která je součástí lásky dvou lidí. Nutno dodat, že občas je těch osob i více.

Za peníze se dá koput vše Autor: Dagmar Čechová Topzine.cz

Za peníze se dá koupit vše Autor: Dagmar Čechová Topzine.cz

Konzervativní populace tvrdí, že sex patří za stěny ložnice, lidé mladšího data narození oponují tím, že se není za co stydět a že pouhá jedna místnost je nudná jako ohraná píseň. Extravagance u nich vítězí. Je to věc vkusu a názoru.

Sex a vše, co s ním souvisí, je všudypřítomný

Otázkou je, jestli je sex kladnou činností v jakékoli situaci? Každý si na to musí odpovědět sám, neexistuje žádná poučka. Každý den čteme v tisku, na internetu nebo slyšíme v televizi zprávy, které se týkají erotiky. Je to běžná součást života, ale musí mít meze.

Sex za peníze je též na denním pořádku. Je to jen otázka poptávky a nabídky. Někdo to bere jako seriózní obchodní jednání, jiný tím opovrhuje a další se k tomu staví nestranně. Kurtizány neboli prostitutky jsou jakési jednatelky, které poskytují služby první třídy. Je to povolání, kterým si vydělávají na nájem, jídlo či hypotéku. Obecně se traduje, že jde o nejstarší povolání.

I toto je však varianta, která je pro jistou populaci přípustná a zcela normální. Dívky pracují buď v nějakém nevěstinci či night clubu. Nabízí většinou eskort nebo privát. Dalo by se říci, že je to seriózní druh živnosti, pokud se pohybuje v mezích zákona a etikety.

Jak to bylo dřív...? Zdroj: wikipedia.org

Jak to bylo dřív...? Zdroj: wikipedia.org

Jak nepřekročit meze?

V horším případě si pracovnice sexuálního charakteru vydělávají na denní drogovou dávku. Ať už je tím myšlen alkohol, cigarety nebo tvrdé návykové látky. Je to smutné, ale je to tak. 90 % případů ze sta si vydělává právě na tyto potřeby. Nikdo nepodá pomocnou ruku, protože vidí tuto skupinu lidí jako póvl.  Po delším zamyšlení se to jeví jako velké faux pas.  Jsou milióny charitativních skupin a organizací, snad by mohla nějaká pomoci?

Zamyšlení závěrem

Je pravdou, že výběr životní cesty je zcela libovolný a každý si může zvolit, jakou cestou se vydá. Ale ne vždy se život vydaří dle našich plánů. Štěstí je pomíjivé stejně jako krása. Každý je vděčný za nezištnou pomoc. Když se tře bída s nouzí, je dobré obrátit se na někoho, kdo vás nehodí přes palubu. Pamatujte, že co potká ostatní, může potkat i vás. To je pravidlo života.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Peníze za sex – tvrdá realita každé doby