Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Peeling který vám pomůže při hubnutí? Ten z kávových zrn

Redakce

Redakce

27. 10. 2011

Milovanou vůni kávy můžete čichat i při pravidelné péči o vaši pokožku. Zkuste zázračný kávový peeling, který vyčistí pleť a pomůže i proti celulitidě.

FOTO: Kávová zrna

Na kávový peeling se používají rozdrcená kávová zrna, Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

Peeling je využívaný především pro odstranění odumřelých a olupujících se buněk kůže. Na rozdíl od čištění pleti s běžnými přípravky se díky peelingu lépe zbavíte nečistot. Peelingová kúra však může být nejen dobrou očistou pokožky, ale proč si ji neužít i jako příjemnou relaxaci, při které se celé tělo uvolní?

Kávový peeling obsahuje směs rozdrcených kávových zrn a bio oleje. Ať už kávu rádi pijete, nebo jestli vám jen krásně voní, vyzkoušejte tuto novinku.

Zázračné účinky

Doporučuje se pro povadlou pokožku, nedostatečné prokrvení těla, problémech s celulitidou a pro pleť náchylnou na akné. Speciální složení peelingu nejen pokožku očistí a promastí, ale také hydratuje. Díky přírodním kyselinám, které káva obsahuje, dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení metabolismu.

Jsou mu připisovány omlazující účinky, protože obsahuje výkonné antioxidanty a kofein je známým pomocníkem pro zeštíhlení.

Pokud se pro kávový peeling rozhodnete, zkuste ho obohatit kávovým zábalem, který stejně jako peeling pokožku obnoví, a díky oběma procedurám se budete cítit jako znovuzrozené. Abyste účinek kávy pocítily, doporučuje se chodit na peeling alespoň jednou za měsíc.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Peeling který vám pomůže při hubnutí? Ten z kávových zrn