Menu
TOPZINE.cz
Literární soutěže 2023

Pavel Renčín vyhlašuje další soutěž: O Wůdyho oko

Martin Peška

Martin Peška

23. 4. 2009

pavel-rencin-zdroj-archiv-pavla-rencinaDo soutěže O Wůdyho oko, která byla podle spisovatele Pavla Renčína vyhlášena na základě zájmu návštěvníků jeho internetových stránek pavelrencin.cz, se mohou hlásit povídky, ale i básně. Podtitulek soutěže je: O nejlepší dílo ze světa Labyrintu a Městských válek.

Vítězové soutěže mají být dva na základě kategorií text a obraz.  „Do soutěže se přijímají povídky či básně o maximálním délce nejvýše 36 000 znaků (vč. mezer), což je zhruba 20 normostran,“ napsal Renčín na svých stránkách.

Autor, který má na svědomí například román Jméno korábu zároveň ale upozorňuje, že práce přihlášené do soutěže nesmí být publikovány. Tolerovat bude jen publikované fragmenty. Každý zájemce může poslat maximálně tři texty a libovolný počet obrazového materiálu.

„Soutěžní dílko by mělo být městskou fantastikou nepřímo či přímo vycházející ze světa nastíněného v Labyrintu nebo Městských válkách. Může obsahovat i postavy, které se v těchto románech vyskytují,“ upřesnil podmínky Renčín.

Uzávěrka soutěže je 31. srpna. Informace o formě zasílání příspěvků a další pravidla na www.pavelrencin.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pavel Renčín vyhlašuje další soutěž: O Wůdyho oko