Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Paul Van Dyk je potřetí headlinerem Citadely. Fanoušci jsou rozpačití

Martin Peška

Martin Peška

23. 1. 2014

Pořadatelé taneční akce Citadela, která se uskuteční 17. května v brněnském Bobycentru, dnes ohlásili headlinera. Je jím už potřetí slavný DJ a producent Paul van Dyk.

Oznámení Paul van Dyka na oficiální facebookové stránce Citadely vyvolalo u fanoušků rozdílné reakce. Někteří to považují za vtip, jiní jásají.

Informace o akci:
Vystoupí: Paul Van Dyk
Datum: sobota 17. května
Místo: Bobycentrum (Sportovní 2, Brno)
Vstupenky: v předprodeji online od 590 korun.

„Paula van Dyka jsem viděl live tak patnáctkrát (i v jeho domovině v Berlíně). Nebo na Mayday jsem slyšel jeho legendární set, ale nemyslíte si, že současná muzika je už někde jinde?“ vyjádřil svůj názor pod oznámení hlavního tahouna Citadely 2014 Milan Vrobel.

V diskuzi se objevila už řada reakcí s nabídkou odkoupení vstupenek na akci zakoupených v předprodeji. Část fanoušků je ale spokojena.

„Tady je přesně vidět úroveň české hudební scény, máte šanci jít na jednoho z nejlepších trance djů, za celkem slušnou cenu, a ještě si tady stěžujete, jako tohle nechápu,“ píše Tomáš Horáček.

Do Brna s novinkou

Na Citadelu má Paul Van Dyk, který byl v minulosti nominovaný na ceny Grammy a spolupracoval mimo jiné s Depeche Mode či Justinem Timberlakem, přijet s počítači, gramofony a klávesami, jak jsou fanoušci zvyklí. Představit by měl i novinky ze svého sedmého alba.

„Očekáváme, že kromě nejznámějších kousků předvede Paul Van Dyk v Bobycentru i ukázku ze svého sedmého alba, které vyjde v prvním čtvrtletí tohoto roku s názvem Politics Of Dancing 3,“ uvedla promotérka Nina Fialová a doplnila: „Na rozdíl od dvou předchozích Politics Of Dancing 1 a 2, které byly DJskými kompilacemi, půjde o čistě autorské album.“

Vstupenky na akci jsou v předprodeji online od 590 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Paul Van Dyk je potřetí headlinerem Citadely. Fanoušci jsou rozpačití