Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Paul McCartney zpíval v tramvaji. Měli ho však za pouličního zpěváka

Hana Voltrová

Hana Voltrová

9. 2. 2013

Můžete být více jak 50 let hudební hvězdou světového formátu, a přesto se vám může stát, že vás někteří lidé nejenže nepoznají, ale dokonce vás označí ne zrovna lichotivým titulem. Přesně v této situaci se ocitl Paul McCartney.

Nemalý šok a životní zážitek zároveň způsobil cestujícím v tramvaji v New Orleans  Paul McCartney. McCartney začal během jízdy zpívat nejznámější písně Beatles. Nikdo z přítomných ve vagonu ho ale nepoznal a mnozí ho dokonce považovali za jednoho z četných pouličních zpěváků, popsal situaci jeden z účastníků události Robert Senft.

Většina cestujících v tramvaji McCartneyho zpočátku ignorovala, někteří ale byli natolik okouzleni jeho hlasem, že mu dokonce věnovali nějaké drobné peníze. Okamžitě poté, co jej cestující poznali a rozdýchali prvotní šok, tak se začali s McCartneym fotit a samozřejmě zpívat.

Paul McCartney zahájil své nečekané vystoupení jednou z nejslavnějších písní z repertoáru slavné liverpoolské kapely, a to A Hard Day’s Night, a pak pokračoval mixem několika dalších.

K události došlo  během zpěvákova pobytu v New Orleans, kde spolu s manželkou Nancy Shevell navštívil finále Super Bowlu a tradiční festival Mardi Gras. Zpěvák zatoužil blíže poznat město i s jeho obyvateli a k tomu si vybral zmíněný prostředek veřejné městské dopravy. Během této jízdy jej doprovázela nejen manželka, ale i členové osobní stráže.

Ex-Beatle McCartney má v současné době plno práce. Nedávno spojil síly se zbývajícími členy legendární Nirvany, baskytaristou Kristem Novoselicem a bubeníko-kytaristo-zpěvákem Davem Grohlem, frontmanem Foo Fighters. Společně nahráli píseň Cut Me Some Slack.

Paul McCartney a Nirvana – Cut Me Some Slack

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Paul McCartney zpíval v tramvaji. Měli ho však za pouličního zpěváka