Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Patnáctiny oslaví Lata v Retro Music Hall

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

18. 3. 2010

Eddie_StoilowJiž 15 let nezisková organizace Lata pomáhá dětem z výchovných zařízení, dětských domovů a léčeben. U příležitosti svého výročí se rozhodli uspořádat akci, na které vystoupí hudební skupiny, a která je určena jak dobrovolníkům a klientům, tak i široké veřejnosti. Konat se bude 31. března v pražském klubu Retro Music Hall.

Eddie Stoilow, Zdroj: archiv

Eddie Stoilow, Zdroj: archiv

Dobrovolníci organizace Lata se pravidelně scházejí s klienty a ukazují jim, jak si najít práci, překonat životní obtíže nebo jak dobře trávit volný čas. Průměrně pomohou za rok devadesáti až stu mladých lidem ve věku od 13 do 26 let.

Na slavnostním večeru vystoupí například kapela Eddie Stoilow. V minulosti koncertovala s řadou známých kapel, jakými jsou třeba No Name, Support Lesbiens nebo Fundamentals. Jejich posledním hudebním počinem bylo debutové album The Best Of.

Další kapelou, která se předvede, je 4signs. Ti působí na domácí scéně už od roku 1998 a mají zde tedy dlouholetou tradici. Vystoupí také  One Night Band, kteří vydali své debutové album a jsou známí především z předloňska, kdy vystupovali na turné Support Lesbiens.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Patnáctiny oslaví Lata v Retro Music Hall