×
TOPZINE.cz

Patnáctiny oslaví Lata v Retro Music Hall

Eddie_StoilowJiž 15 let nezisková organizace Lata pomáhá dětem z výchovných zařízení, dětských domovů a léčeben. U příležitosti svého výročí se rozhodli uspořádat akci, na které vystoupí hudební skupiny, a která je určena jak dobrovolníkům a klientům, tak i široké veřejnosti. Konat se bude 31. března v pražském klubu Retro Music Hall.

Eddie Stoilow, Zdroj: archiv
Eddie Stoilow, Zdroj: archiv

Dobrovolníci organizace Lata se pravidelně scházejí s klienty a ukazují jim, jak si najít práci, překonat životní obtíže nebo jak dobře trávit volný čas. Průměrně pomohou za rok devadesáti až stu mladých lidem ve věku od 13 do 26 let.

Na slavnostním večeru vystoupí například kapela Eddie Stoilow. V minulosti koncertovala s řadou známých kapel, jakými jsou třeba No Name, Support Lesbiens nebo Fundamentals. Jejich posledním hudebním počinem bylo debutové album The Best Of.

Další kapelou, která se předvede, je 4signs. Ti působí na domácí scéně už od roku 1998 a mají zde tedy dlouholetou tradici. Vystoupí také  One Night Band, kteří vydali své debutové album a jsou známí především z předloňska, kdy vystupovali na turné Support Lesbiens.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..