Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Pařížská ulice má dětský ráj i přepychové šperky

Redakce

Redakce

13. 8. 2010

FOTO: Oblečení a šperkyVyhlášená fashion street v historickém centru Prahy, slavná Pařížská ulice, je od začátku srpna opět o něco světovější. Stalo se tak zásluhou otevření nového butiku a klenotnictví. Přinášíme vám informace i fotografie!

FOTO: Oblečení a šperky

Oblečení od I Pinco Pallino, Šperk od Roberto Coin, Zdroj: 2media.cz

Magic Child

Butik Magic Child s mimořádně bohatým portfoliem prvotřídních italských značek a prodejní plochou rozloženou do třech podlaží se řadí mezi největší obchod v Pařížské. A co je hlavní, jde o butik s dětskou módou, jak už z jeho samotného názvu vyplývá, což v takové rozloze a na takovém místě bylo v Praze doposud zcela nevídanou věcí.

Magic Child je plný exkluzivního oblečení, obuvi a doplňků pro děti od narození do 14 let. Bohatá nabídka zahrnuje vše, co by měl dětský šatník obsahovat – od každodenního nošení přes sportovní aktivity až po slavnostní šaty vytvořené ve stylu haute couture.

FOTO: Obchod Magic Child

Interiér obchodu Magic Child

V současné době nabízí butik výběr z aktuálních kolekcí renomovaných italských módních značek GF Ferré, Iceberg, Miss Blumarine, Catya, Monnalisa, I Pinco Pallino, VDP Miniclub, Aletta a Jeckerson, další rozšíření se chystá v příštím roce.

Ojedinělý projekt nabídne zájemcům o exkluzivní dětskou módu širokou škálu zboží všeho druhu, od nejmenších velikostí pro miminka až po teenagery.

FOTO: Nabídka dětského oblečení v butiku Magich child

Dětské oblečení od Monnalisa a I Pinco Pallino

V budoucnu budou pro zákazníky pravidelně připravovány i zajímavé bonusy – dárky k nejrůznějším příležitostem (např. k narození dítěte) i speciální kolekce jako třeba oblečení na dovolenou či svatbu.

FOTO: Obchod Magic Child

Interiér obchodu Magic Child

Italský klenotník Roberto Coin

V Pařížské ulici otevřel věhlasný italský klenotník Roberto Coin svůj první obchod v České republice. Ve svých kolekcích si jedinečným způsobem hraje se světlem, barvami a tvary, jeho šperky jsou zářivým uměleckým dílem.

Historie proslulé značky se píše už déle než třicet let. Roberto Coin založil firmu nesoucí jeho jméno v roce 1977, ve městě Vicenza. Zpočátku tvořil především pro slavné klenotnické domy, v roce 1996 ale založil vlastní značku, která zaznamenala prudký a nevídaný úspěch.

FOTO: Klenotnictví Robert Coin

Klenotnictví Roberto Coin

Už o čtyři roky později se značka Roberto Coin umístila na sedmém místě mezi nejznámějšími klenotnickými jmény v USA. Brzy se stala velmi oblíbenou také v Itálii, Rusku a mnoha dalších zemích.

V současné době má Roberto Coin více než 800 prodejních míst po celém světě a svým zákazníkům nabízí až 600 nových modelů ročně. Každý šperk odráží nejen mimořádnou invenci svého tvůrce, ale také inspiraci odlišnými kulturami, historií i dneškem.

FOTO: Interier klenotnictvi Robert Coin

Interier klenotnictvi Roberto Coin

Jméno Roberto Coin je spojeno s několika revolučními inovacemi v klenotnickém oboru. V roce 1978 jako první použil zlato ve všech třech odstínech, později znovu oživil klasický typ úpravy – saténový povrch zlata.

Kolekcím Roberto Coin v současnosti dominují polodrahokamy a diamanty a právě způsobem broušení diamantů je značka Roberto Coin zcela unikátní – v roce 2003 vzniká tzv. patent „Cento“ – diamant se stovkou faset.

FOTO: Šperky Roberto Coin

Šperky Roberto Coin

Takto vybroušený diamant září neuvěřitelným jasem, díky kaleidoskopickému efektu dokáže zachytit a odrazit světlo v jakémkoliv prostředí.

Tento nový způsob broušení diamantů proslavil svého autora po celém světě a dodnes jasně odlišuje diamantové šperky značky Roberto Coin od jiných.

FOTO: Šperky Roberto Coin

Šperky Roberto Coin

Až budete mít chuť a čas nechat se obklopit luxusem a přepychem, tak si do Pařížské ulice a nových obchodů zajděte, bude se zcela jistě na co dívat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pařížská ulice má dětský ráj i přepychové šperky