Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Paris Hilton je nešťastná. Nesplnila si svůj dětský sen o manželství a dětech

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

9. 7. 2011

FOTO: Paris HiltonParis Hilton tápe v dalším nesplněném snu. Tentokrát se týká rodiny. Dědička, která se proslavila spíše skandály, nyní obrací svou pozornost k manželství a mateřství. Těchto dvou met by chtěla dosáhnout během dvou až pěti let.

FOTO: Paris Hilton

Paris Hilton, Zdroj: youtube.com

Paris se nedávno rozešla se svým přítelem Cyem Waitsem. Jejich známost trvala osmnáct měsíců. Paris však vztah ukončila. Stalo se tak po zhlédnutí její vlastní televizní show The World According to Paris. Paris si tehdy uvědomila, že Cy není ten pravý. Díky pořadu viděla celý jejich vztah z vnější perspektivy. Byla si jistá, že ho miluje, a že je jejím nejlepším přítelem. Přesvědčení, že právě on je tím pravým, ale chybělo. Nakonec se Paris rozhodla vztah ukončit.

Náhlý rozchod však překazil Paris její plány, jež osnovala už jako malá holka. Do svých třiceti let chtěla být vdaná, mít děti a vlastní rodinu. Zkrátka se chtěla pokojně usadit.

„Vždycky jsem si představovala, že až budu ve svém současném věku, budu vdaná a budu mít děti. Dnes ale nejsem tam, kde bych měla být. Je mi třicet a jsem sama.“

Paris Hilton

Ačkoli je Paris kvůli svému nesplněnému snu poněkud zklamaná a rozrušená, ještě se nevzdala a své naděje drží stále při životě. Rozhodla se, že svůj cíl jen o malinko oddálí. Vdavky a dítě touží mít během dvou až pěti let. Chybí už jen ten pravý.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Paris Hilton je nešťastná. Nesplnila si svůj dětský sen o manželství a dětech