Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Paranormal Activity 2 vás vyděsí démony

Redakce

Redakce

28. 10. 2010

A je to tu znova. V hlavních rolích domácí kamera a pár nic netušících lidí k tomu. Je tomu skoro rok, kdy do kin přišel horor Paranormal Activity a v prosinci letošního roku nás čeká jeho pokračování.

Paranormal Activity, Zdroj: distributor filmu

Ovšem zda to bude propadák nebo opět jeden z nejvýdělečnějších filmů se dozvíme až za pár měsíců. První díl vydělal bezmála 200 miliónů dolarů, čímž se stal opravdu jedním z nejúspěšnějších filmů, co do  návratnosti investic, protože náklady na jeho natočení byly pouhých 15 tisíc dolarů. A ani druhý díl nebude stát majlant, ale bude se také řadit mezi nízkorozpočtové filmy.

I když první díl režíroval Oren Peli, druhého pokračování se už ujímá Tod Williams. To ale nemění nic na tom, že snímek bude natočen ve stejném duchu. Takže se můžeme opět těšit na záběry z průmyslových kamer a děj, ve kterém hlavní roli hraje noční démon, což je pro mnoho lidí prostě kravina. Najdou se však i tací, kteří ještě mnoho nocí po zhlédnutí prvního dílu Paranormal Activity nemůžou usnout obličejem ke zdi, jen aby byli ve střehu, až jim nějaký démon odtáhne peřinu z postele, a nebo dokonce je samotné.

Že takových lidí s bujnou fantazií není málo vypovídá i fakt, že některá americká kina přestala zařazovat upoutávku na Paranormal Activity 2 do reklamního bloku, protože bylo až moc stížností od diváků. Je přece jasné, že lidé, kteří jdou do kina na pravou americkou komedii jako je například snímek Machři se nechtějí před jejím začátkem dívat na scény plné děsu. Ale přesvědčte se nakonec sami, jak na vás upoutávka zapůsobí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Paranormal Activity 2 vás vyděsí démony