Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Papa Roach v Praze: Staňte se členem gangu, kurva

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

29. 4. 2011

Ostří a nesmlouvaví rockeři Papa Roach míří do Prahy, aby místnímu publiku představili svou poslední desku Time For Anihilation… On The Record And On The Road`s. Společně se skotskými Yashin vás lákají, abyste se přidali na jejich stranu barikády ve válce za hudební integritu.

Foto: Papa Roach

Papa Roach vás chtějí do gangu, kurva, Zdroj: D Smack U Promotion

Papa Roach, americká kapela, která se proslavila hity jako Last Resort, nebo Scars, vystoupí 13. července v pražském Lucerna Music Baru. Na tomto koncertě představí pražskému publiku své poslední album Time For Anihilation… On The Record And On The Road`s a lákají své fanoušky, aby se stali součástí jejich příběhu.

„Doufám, že se tohle album stane inspirací pro ty, kteří nás ještě naživo neviděli, aby přišli a stali se součástí té syrové energie, která je Papa Roach. Nejsme jen čtyři chlápci na pódiu. Jsme čtyři chlápci na pódiu a hala plná lidí, kurva. A o tom to pro nás je. Každý je součástí našeho gangu. Nemusíš být v kapele, abys mohl být členem gangu, kurva,” říká frontman kapely, Jacoby Shaddix.

Kapela, která už hrála s velkými jmény, jakou jsou Red Hot Chili Peppers, Guns`n`Roses, si tentokrát s sebou do Prahy přiveze skotskou formaci Yashin. Tahle kombinace je dost dobrým důvodem, proč v červenci neodjet někam za Prahu, ale vyrazit do Lucerna Music Baru na pořádný rockový nářez.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Papa Roach v Praze: Staňte se členem gangu, kurva