Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Pánské šperky zažívají boom. Je libo ampuli s jedem nebo želízka?

Redakce

Redakce

1. 3. 2012

Designově vyladěné šperky z moderních materiálů nejsou jen ženskou ozdobou. I muži mají své oblíbené doplňky, které dotvářejí jejich image a dodávají vzhledu ten správný náboj.

Výběr pánských doplňků se na první pohled zdá být malý, ale opak je pravdou! Šperkařské firmy mají v nabídce širokou paletu určenou výlučně pro muže.

Mezi nejoblíbenější patří prsteny, náramky, řetízky, náušnice, přívěsky či znovuobjevené manžetové knoflíčky.

Co nosit a nevypadat zženštile

Mužské pojetí světa se hodně liší od toho ženského a toto vnímání se odráží také v tom, které věci se pánům líbí. Oblíbené šperky nejsou rozhodně tak zdobné, přednost mají designově čisté doplňky bez extravagantních detailů.

FOTO: Pánské šperky

Od oceli přes plast až k tekutinám., Zdroj: asos.com, topman.com

Pokud nepracujete jako designér v kreativním prostředí, doporučujeme do práce nosit méně nápadné šperky, které působí elegantně, zaujmou a přitom nijak nenaruší váš vzhled.

Víte, že stahovací prádlo nosí i muži?

Na večírky, party či větší neformální akce si můžete dovolit ozdobit se něčím robustním až extravagantním. Takovýhle doplněk vám ale musí stačit jen jeden. Pořád chcete vypadat jako chlap, ne?

FOTO: Pánské šperky

Okoukané vojenské známky vyměňte třeba za granát., Zdroj: asos.com, topman.com

Pokud chcete v práci zaujmout a zrovna nepatříte mezi nadšence klasických šperků, vyzkoušejte manžetové knoflíčky. Nejsou tak nápadné jako prsteny či řetízky. Naopak jsou decentně nevtíravé a zároveň působí elegantně.

Jejich design se za poslední roky neuvěřitelně vyvinul, vybírat je opravdu z čeho.

FOTO: Pánské šperky

Odvážní můžou zkusit i náušnice., Zdroj: asos.com, topman.com

Prvotřídní materiály, jako je kůže, chirurgická ocel, bílé zlato či klasické zlato, stříbro, mosaz a další, dokáží upoutat pozornost. Takové šperky se hodí ke každému stylu, ať jsou to džíny a kožená bunda, či košile a sako.

Čtěte také: Jak správně vybrat košili a džíny do kanceláře

Chirurgická ocel je stále oblíbenější. Šperky jsou často zdobené různými variantami povrchové úpravy. Nejčastější je lesk, ale oblibu si získává i matná úprava v kombinaci s leskem nebo kameny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pánské šperky zažívají boom. Je libo ampuli s jedem nebo želízka?