Menu
TOPZINE.cz
Módní trendy

Pánské rifle, mikiny a trička v urban stylu jsou teď trendy

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

30. 11. 2010

FOTO: Pánské džíny LevisCo je nového na poli pánské módy? Streetová kolekce od Levi’s nabízí zajímavé střihy, designové potisky, barvy a zateplené oblečení, vše je zasazeno do zimního urban stylu. Podívejte se a čerpejte inspiraci třeba i na vánoční dárky pro své drahé polovičky.

FOTO: Pánské džíny Levis

Pánské džíny Levis, Zdroj: Roroko agency

Levi’s® Engineered Jeans® jsou nepochybně největší revolucí v estetice džínové módy posledních let. Tento originální streetový střih se stočenými švy byl patentován v roce 1999. Dánský designér Rikke Korff v něm propojil design 21. století s myšlenkou na maximální svobodu pohybu.

FOTO: Pánské džíny Levis

Pánské džíny Levis

Rikke pracoval s postřehem, že nohavice ztrácely ohýbáním nohou svůj původní tvar. Bavlněný denim má tendenci se stáčet ve směru tkaní. Většina levisek byla tkána směrem doprava a látka se po vyprání stáčela do pravé strany. Tato vlastnost byla odstraněna v sedmdesátých letech změnou technologie. Ale stočené nohavice původních džínů odpovídaly více přirozeným pohybům těla a umožňovaly jejich větší volnost.

FOTO: Pánské tričko a mikiny od Levis

Pánské tričko a mikiny od Levis

Aktuální kolekce Levi’s® Engineered Jeans® zahrnuje různé typy džínů, od extrémně úzkých po široké volné střihy, z temného denimu i s obnošeným a plísňovým vzhledem. Trička s efektními potisky, výšivkou, barevné mikiny a tmavé zateplené bundy podtrhují zimní urban styl.

Dva unikátní designy pro limitovanou kolekci triček navrhl známý britský grafik Pinky.

FOTO: Pánské bundy a mikina od Levis

Pánské bundy a mikina od Levis

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pánské rifle, mikiny a trička v urban stylu jsou teď trendy