Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Pánské hodinky – nezbytný módní doplněk!

Anna Talašová

Anna Talašová

25. 1. 2010

Hodinky představují jeden z mála doplňků, kterými se muž může ozdobit. Přestože část mužské populace vnímá pouze technické parametry, i to, jak hodinky vypadají, o svém nositeli hodně prozradí a v dnešní době stále častěji plní úlohu jako pánský módní doplněk.

Pánské hodinky. Zdroj: wenger.ch, nixonnow.com

Pánské hodinky. Zdroj: wenger.ch, nixonnow.com

Pánské hodinky už dávno neplní pouze prvotní funkci přístroje na měření času. Jako jeden z mála pánských doplňků se stávají terčem designérů, kteří chtějí mužům poskytnout možnost, jak třeba i v běžný pracovní den být něčím zvláštní a dát na odiv vkus a styl.

Za svou dlouholetou historii prošly pánské hodinky řadou změn, od kapesních a analogových po náramkové a digitální a často zase zpět ke klasickým modelům, které dodnes nenechají v klidu milovníky spolehlivých švýcarských značek. Hodinky jsou tak pro mnohé prestižním předmětem a ve světě businessu ukazatelem úspěchu, kdy od určité pozice představují luxusní hodinky téměř nezbytnou investici. Zároveň jsou vhodným dárkem, pokud znáte obdarovávaného dost dobře na to, abyste odhalili ty hodinky, které by si vybral i on sám.

Pánské hodinky značky Nixon. Zdroj: nixonnow.com

Pánské hodinky značky Nixon. Zdroj: nixonnow.com

Vybírat lze z nepřeberného množství hodinek v klasickém provedení i z řad o něco zajímavějších a rafinovanějších kousků v různých cenových relacích. Sortiment v českých i zahraničních internetových obchodech je opravdu široký a zakoupit se dají i hodinky od světových návrhářů a značek nebo přístroje z limitovaných kolekcí. Pokud budete kupovat zboží přes internet, věnujte pozornost rozměrům hodinek, aby vás potom jejich velikost nepřekvapila, a to zvlášť v případě, kdy je ciferník součástí masivního náramku nebo se skládá z několika částí.

Rozdíly mezi pánskými a dámskými hodinkami se často stírají, a proto není od věci při nákupu nakouknout i do kategorie unisex, která tu pánskou a dámskou v celé řadě obchodů doplňuje.

Pánské hodinky značky Diesel. Zdroj: diesel.com

Pánské hodinky značky Diesel. Zdroj: diesel.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pánské hodinky – nezbytný módní doplněk!