Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Pánská móda – jakou zimní bundu zvolit pro letošní sezónu?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

30. 12. 2021

Dobrá bunda musí být teplá, stylová a funkční. Na trhu se každý rok objevují desítky nových stylů bund a kabátů. Pánské bundy jsou tedy definitivně jednou z položek, u kterých musíte dostatečnou pozornost věnovat střihu. Jaké styly a střihy jsou letos trendy?

Lehká péřová bunda je základ

Existuje pouze jeden opeřený přítel, kterého každý muž potřebuje (alespoň pokud jde o vrstvení během zimy). Výhody lehkých péřových bund už lidé dávno znají, a milují je hlavně ti, kteří preferují minimalismus a nesnášejí vrstvení. Abyste ocenili zázrak jménem péřová bunda, nemusíte být ostřílení alpinisté. Tato bunda je sbalitelná, ultralehká a nekonečně všestranná. Je to jednoduše druh bundy, který vás zahřeje, ať už šplháte na Sněžku nebo jen nechcete umrznout během ranního dojíždění.

Tlustá fleecová bunda místo tradiční bundy? Proč ne!

Již několik sezón si fleece razí cestu ze šatníků myslivců a dřevorubců na mola světových týdnů módy. Pánská móda se pořád vyvíjí a to, co bylo kdysi protikladem slova „cool“, je nyní v módě. Pro vás je to rozhodně skvělou zprávou. Tyto bundy dokážou nahradit i tradiční zimní bundy. Mají tlustý vlas, který je typický svou výhřevností, a navíc skvěle zastoupí ve vašem šatníku populární vintage styl. Na odpoledne s přáteli jsou jako stvořené. Mají však jednu velkou nevýhodu, a to že vás neochrání před vlhkým počasím.

Podobný úspěch si nyní vychutnávají i zateplené košile. Ať se budeme jakkoli snažit, je nemožné vymyslet univerzálnější oděv než obyčejnou košili. Tento skromný hybrid košile a bundy je skutečně všestranný, a je vhodný pro všechna roční období. Chcete-li tedy vylepšit svůj šatník o trendy kousky, košilová verze z vlny nebo flanelu by na vašem nákupním seznamu neměla chybět. Pokud se letos v zimě chystáte investovat do jenom do jedné bundy, udělejte si z ní tu jednu! Koukněte třeba na pánské zimní bundy na modivo.cz.

Pánská bunda

Positive handsome young men in hats and scarves standing in winter forest and making self-portrait on smartphone

Prémiové bombery jsou pořád trendy

Lesklé, s vojenským vzorem, nebo klasické jednobarevné. Klasická bomber bunda je tím nejjednodušším oděvem, který se hodí ke každému ležérnímu zimnímu outfitu. Že nejste zrovna fanda? Neodepisujte tuto bundu úplně! Stačí pár prémiových vylepšení, aby se stala jedním z nejnositelnějších kousků ve vašem šatníku. Jen jí, na rozdíl od vaši bývalky, dejte ještě jednu šanci!

Funkčnost je v módě

Kromě toho, že chcete v zimě vypadat dobře, máte ještě jeden důležitý požadavek – chcete aby vám bylo teplo. Letos se módní návrháři konečně shodli na tom, že skutečně nemusíme v zimním období umrznout abychom mohli vypadat dobře. Vyberte si proto pokojně bundu, která je nejen trendy, ale je také funkční. Prohlédněte si i specifické vlastnosti bundy a vyberte si podle účelu, ke kterému bundu potřebujete. Nezapomínejte na to, že tyto vlastnosti nejlépe oceníte, budete-li bundu nosit pro účel a v teplotních a povětrnostních podmínkách, na které byla navržena. Ve zkratce: bunda do deště funguje nejlépe v deštivém počasí, lyžařská bunda na sjezdovce, a kabát je ideální volbou, jak si vychutnat kafe s přáteli v městské kavárně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pánská móda – jakou zimní bundu zvolit pro letošní sezónu?