Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Pánská jarní móda je pohodlná a jednoduchá. Oživit šatník tedy zvládne každý chlap

Oblečení značky SMOG od New YorkeruPomalu ale jistě se nám blíží jaro, a proto je čas zajít do obchodů a porozhlédnout se po nějakém tom slabším oblečení. To ovšem neplatí jen pro dámy. Pánové, co se takhle inspirovat nějakými pánskými trendy pro letošní jaro?

FOTO: Pánské jarní trendy 2011

Džíny určitě doma máte. Víte ale, že i tenhle nesmrtelný kus se čas od času mění?, Zdroj: New Yorker

Vždy, když zjistím, že už nemám nic na sebe a vyrážím do obchodů na nákupy, zjišťuji, že kdybych byla muž, měla bych se lépe. Nejen, že bych ušetřila za oblečení, protože muži ho tak neřeší. Jde o to, že módní návrháři, co se týká pánského oblečení, mají více nápaditosti a zároveň jdou často cestou jednoduchosti. A jak všichni víme, v jednoduchosti je krása. Tak celkově mi poslední dobou pánské oblečení přijde více stylové než to dámské.

Co se týká džínů, na jaře opět pofrčí ošoupanina, odřenina, vyšisování, prostě jak kdo chce. Ohledně stylu džínů se v popředí přetahují džíny s úzkými nohavicemi a klasický rovný styl. Barva zůstává klasická, tmavě modrá.

FOTO:  Pánské jarní trendy - džíny

Jarní trendy džínů

Až se sluníčko rozhodne trošku více nám přitopit, můžou pánové vytáhnout ze šatníku i trička s krátkými rukávy. Letos budou velice trendy polokošile, pro některé raději trička s názvem polo. Dále potkáme v obchodech klasické košile různých barev, vzorů a materiálů. I tady kraluje jednoduchost.

Dokud máme pořád ještě chladno, dala bych přednost mikinám. Ty se budou rovněž nést v duchu jednoduchosti, ale ani zde nezůstává vyšisování pozadu.

FOTO: Pánské jarní trendy 2011

Jednoduchý model vynikne díky kapuci nebo stále oblíbenému vrstvení

Takže pánové, vezměte své drahé polovičky a utíkejte na nákupy. Pokud raději chodíte sami, má to také jedno plus. Alespoň vám do toho vybírání nikdo nemluví.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pánská jarní móda je pohodlná a jednoduchá. Oživit šatník tedy zvládne každý chlap