Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Panenka Chucky je zpátky a chce si hrát! Na plátna kin se vrací remake hororu Dětská hra

Markéta Davidová

Markéta Davidová

28. 3. 2011

horor Dětská hraUž je to zase tady! Raději schovejte všechny panenky z dosahu, zdají se být podezřelé… Ta nejděsivější z nich, panenka Chucky s hlasem sadistického vraha Charlese Lee Raye, se brzy vrací na plátna kin a do našich nočních můr.

horor Dětská hra

Dobrou noc, Chucky, Zdroj: distributor filmu

Znovuobnovení hororu Dětská hra se plánovalo několik let, kdy se studia MGM a Universal dohadovaly ohledně svých práv. Studio MGM mělo práva k originálu z roku 1988, zatímco Universal mělo práva na další pokračování.

Po letech svárů se však konečně obě studia dohodla a remake Dětské hry by se měl v kinech objevit v roce 2012. Hlas panence Chucky opět propůjčí Brad Dourif alias sadistický vrah Charles Lee Ray.

Režírovat bude Don Mancini, který natočil méně úspěšné pokračování Chuckyho sémě z roku 2004. Naštěstí pro mnohé se režisér a zároveň scenárista vrátí k původnímu záměru, kdy panenka Chucky více naháněla hrůzu, než byla nechtěně vtipná. Udělat z Chucky komika uškodilo pověsti původních, dnes již legendárních Dětských her. Můžeme se těšit na to, že nová Dětská hra bude temná, děsivá a s minimem komediálních prvků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Panenka Chucky je zpátky a chce si hrát! Na plátna kin se vrací remake hororu Dětská hra