Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Panenka Barbie ožila. Ukrajinka Valeria Lukyanová je od ní k nepoznání

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

16. 8. 2012

Jednadvacetiletá modelka z Ukrajiny Valeria Lukyanova si v dětství vysnila, že jednou bude vypadat jako panenka Barbie. Podstoupila několik operací a svůj přerod v tu pravou od Mattela právě dokončila.

Většina dívek si v dětství s panenkou hraje a v pubertě ji odkládá. To ale není případ Valerie Lukyanové, která se rozhodla, že s panenkou zůstane do konce života, a to tím nejbizarnějším způsobem – přemění se na hračku sama.

V pase má jen 48 centimetrů

Svůj image si pěstuje naprosto dokonale. Má vosí pas, dlouhé štíhlé nohy, blonďatou hřívu a velké modré oči. Na první pohled je ale jasné, že jejímu současnému vzhledu museli dopomoct plastičtí chirurgové. Modelka má totiž neúměrně úzký nos a obrovská prsa. Při výšce 170 centimetrů má v pase jen neuvěřitelných 48 centimetrů.

Existuje vůbec?

Na profilu na sociální síti a blogu má vyvěšeno na deset tisíc stylizovaných fotografií, chce být slavnou a označuje se za nejslavnější ženu na ruskojazyčném internetu.

V médiích se objevilo množství spekulací o tom, že Valeria vůbec neexistuje. Proto vyvěsila i nestylizované fotografie bez make-upu. I na nich má ale panenkovský tupý výraz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Panenka Barbie ožila. Ukrajinka Valeria Lukyanová je od ní k nepoznání