Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Paloma Faith: Retro ve svěžím stylu

Redakce

Redakce

28. 1. 2010

Perex_palomaPaloma Faith je čtyřiadvacetiletá zpěvačko-herečka která přichází se svou prvotinou Do You Want The Truth Or Something Beatiful?. Album se pohybuje ve veselém retro soul stylu a nejspíš  vám připomene Amy Winehouse a podobobné rošťandy.

Paloma Faith Zdroj: Myspace.com

Do You Want  The Truth Or Something Beatiful?,  Zdroj: Myspace.com

Čtyřiadvacetiletá Britka na svém debutovém albu září energií a nespoutaným stylem. Písnička Stone cold sober je toho zářným příkladem. Svou pompézností a velikostí zaujme song New York, který jako by vypadl z Broadwaye. Ostatně na ten má Paloma Faith zálusk. Jak uvádí, jejím vzorem je Amy Whinehouse a Katie Melua, což je na albu poznat. Songy jsou plné jejího osobního kouzla, které do nich přenesla nejen svým nádherně barevným hlasem, ale také tím, že všechny napsala sama.

Faith na novém albu pomáhali Ed Harcourt, Jodi Marr a producent Greg Kurstin. To samo dokazuje, že nový soul objev není jen takové ořezávátko. Mladá zpěvačka ale dokazuje, že má na víc, hraje ve filmech a zkusila si i divadelní představení.

Paloma Faith Zdroj: Last.fm

Paloma Faith, Zdroj: Last.fm

Všechny určitě zaujme svým originálním retro stylem, který se objevuje na pěkném bookletu. Osobně bych doufal v to, aby nám Paloma Faith nesklouzla do mainstreamu a držela se na své (snad) další desce svého stylu. Jinak její debut nemohu hodnotit jinak, než kladně.

Paloma Faith – Do You Want The Truth Or Something Beatiful?

Celkový čas: 38.18

Skladby: Stone Cold Sober, Smoke & Mirrors, Broken Doll, Do You Want The Truth Or Something Beautiful?, Upside Down, Romances Is DeaD, New York, Stargazer, My Legs Are Weak, Play On

Vydalo: Epic/Sony

Hodnocení 4 ****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Paloma Faith: Retro ve svěžím stylu