Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ozzy Osbourne připravuje novinku Scream, v srpnu 2010 zavříská i na Řípu

Redakce

Redakce

3. 5. 2010

!Vstupenky!Pro někoho rockový bůh, pro jiné senilní otec rodiny. Ozzy Osbourne o sobě  nechává opět  slyšet. Tentokrát v souvislosti s chystanou novinkou Scream. Jedenáctá řadová deska by se na pultech měla objevit 15. května tohoto roku.

Ozzy Osbourne, Zdroj: Sony Music

Chceme Scream, ne Soul Sucka!

Průkopník heavy metalu Ozzy Osbourne dlouho přemýšlel o názvu své novinky. Deska se původně měla jmenovat Soul Sucka!, ale fanouškům se název natolik nelíbil, že se Ozzy domluvil raději na kompromisu Scream. Jedním z údajných argumentů pro změnu původního názvu byl i názor jednoho fanouška na fóru Ozzyho, který psal, že si neumí představit sám sebe v tričku právě s nápisem Soul Sucka!

>>> Koupit vstupenky  od 1 595 korun zde <<<

Pilotní singl v kriminálce

Nová píseň z připravované desky Let Me Hear Your Scream měla svojí premiéru v půlce dubna v jednom z dílů seriálu Kriminálka New York. Úderné tempo a klasický Ozzyho chraplák nejspíše zaručí stejnou kvalitu jako poslední, tři roky stará deska Black Rain. Důkazem toho bude nejspíše i opětovná spolupráce s producentem Kevinem Churko.

Nová deska, nová parta

Z Ozzyho kapely se pomalu vytratili dlouholetí spoluhráči. Největší ztrátou je každopádně kytarista Zakk Wylde…

Kapela hraje nyní v této sestavě: Gus G (kytara), Tommy Clufetos (bicí), Blasko (basa) a Adam Wakeman, syn Ricka Wakemana, klávesisty legendárních artrockových Yes (klávesy).

Seznam zatím potvrzených názvů písní: Let Me Hear Your Scream, Diggin Me Down, Let It Die, Soul Sucker, Fearless, I Want It All, Time, Crucify a I Love You All.

Evu a Vaška vystřídá Madman

Ozzy Osbourne nedávno potvrdil otevření svého turné k desce Scream koncertem v Česku. Po loňském fiasku domácí teleshoppingové dvojice Evy a Vaška by mohl Řípu zvednout reputaci velice nadějně vyhlížející festival Říp Fest. Tento jednodenní rockový festival, který se bude konat 28. srpna, přiveze kromě headlinera Ozzyho také rockové velikány Nazareth nebo nu-metalové Korn. Lístky na akci kupujte online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ozzy Osbourne připravuje novinku Scream, v srpnu 2010 zavříská i na Řípu