Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ozzy Osbourne je pořád v centru dění. Dočkáme se comebacku Black Sabbath?

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

24. 2. 2011

Ozzy OsbourneAčkoli Ozzy právě koncertuje v Americe, stále z rukávů tasí esa, která mají cenu pro fanoušky po celém světě. Naposledy se u nás tato legenda ukázala na festivalu Řípfest, kde mimo jiných představil i nástupce svého dlouholetého kolegy Zakka Wyldeho: neméně zajímavého kytaristu Guse G.

FOTO: Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne na festivalu Řípfest 2010, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

A zatímco se Gus G. hřeje na výsluní, Zakk nezahálí. V loňském roce nahrál se skupinou  Black Label Society album Order of the Black. Tuto desku veze v rámci turné představit i českému publiku a to na koncert, který proběhne 10. března v KC Vltavská v Praze. Vstupenky na tento koncert můžeteza 590 korun zakoupit on-line zde.

Toto však nebyli jediní významní kytaristé, kteří Ozzymu a jeho skupině v poslední době zkřížili cestu. Dalším z nich byl například Slash, se kterým Ozzy nedávno odehrál unikátní koncert.

Ozzy také natočil nový klip k poslednímu singlu Let It Die z nejnovější desky Scream. Video zachycuje záběry ze světových podií i z nahrávacího studia. A aby toho náhodou nebylo málo, prozradil, že se právě nachází ve fázi zvažování, kdy teprve začíná mluvit o reunionu Black Sabbath s Tonym Iommim, Geezerem Butlerem a Billem Wardem, kterým nedávno zesnul zpěvák Ronnie James Dio vévodící pomyslnému pokračování Black Sabbath v podobě Heven And Hell. Nejnovější zprávy, které uveřejnil Gezeer Butler, však možnost tohoto reunionu striktně zamítají.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ozzy Osbourne je pořád v centru dění. Dočkáme se comebacku Black Sabbath?