Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ozzy Osbourne bude mít svůj biografický film. Zahraje si ho Johnny Depp?

Nela Christovová

Nela Christovová

5. 5. 2010

Kontroverzní zpěvák Ozzy Osbourne se proslavil i díky reality show vysílané přímo z jeho domu. Brzy se toho o něm dozvíme ještě víc. Ozzyho manželka Sharon totiž oznámila, že začínají práce na jeho vlastním biografickém snímku. Peněz prý mají dost, a tak se může natáčet. Jak by měl film vypadat?

Nová tvář na hereckém poli

Film by měl diváky provést celým Ozzyho životem, od začátků s Black Sabbath, přes jeho sólovou dráhu, až do současnosti. Jak je však známo, Sharonina prohlášení se musí brát s rezervou. Poprvé o přípravách životopisného snímku o Ozzym začala mluvit už v roce 2002, tehdy si v roli ztvárňující jejího manžela dokonce představovala herce Johnnyho Deppa.

Ozzy s jejím výběrem souhlasil, dokonce o Johnnym řekl, že je jedním z mála herců, kteří mají ponětí o rock‘n‘rollu a současně umí napodobit britský přízvuk. Nyní je však jisté, že si Depp zpěváka nezahraje, naopak Ozzyho podle Sharon ztvární docela neznámý herec.

Sharon a Ozzy Osbournovi, Zdroj: abc.net.au

Dcera Kelly jako Sharon?

Koho by Sharon ráda viděla na svém místě? Anglickou herečku Carey Mulligan, kterou loni proslavil film Škola života. Další možností by byla dcera Osbournových, pětadvacetiletá Kelly. „Ona je takové malé já,“ prohlásila na její adresu Sharon.

Ovšem všechno zde řečené je pouhá spekulace. Jak to s filmem o bývalém frontmanovi Black Sabbath bude, se dozvíme až v oficiálním prohlášení… Od někoho, kdo není Sharon.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ozzy Osbourne bude mít svůj biografický film. Zahraje si ho Johnny Depp?