Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ozbrojení a nebezpeční na DVD: Peníze jsou vždy až na prvním místě

Jiří Hannich

Jiří Hannich

26. 3. 2010

Ozbrojeni-a-nebezpecniJe to pech, když máte v popisu práce hlídat cizí peníze. Bohatství přímo před nosem a nic z toho! Ne, tohle se prostě nedá vydržet věčně. Zvlášť, když jste ozbrojení a nebezpeční, stejně jako hrdinové tohoto akčního thrilleru.

Zdroj: distributor filmu

Ozbrojení a nebezpeční Zdroj: distributor filmu

Film

Měl to být dokonalý plán a zatraceně dobrá možnost jak zbohatnout. Parta chlapů převážející 42 milionů dolarů si hodlala trochu více přivydělat na úkor vlastního zaměstnavatele, aniž by přitom někomu zkřivila jediný vlas. K jejich smůle se do akce přimotal nežádoucí svědek a aby toho nebylo málo, tak je přímo od policie. Když je policista postřelen, rozklíčí v duši jednoho z pachatelů kořínky pochybností a ten se rozhodne, že celou akci zastaví. S tím se však ostatní nechtějí smířit a boj o peníze může začít! Snímek má zajímavé herecké obsazení. V akci uvídíte Matta Dillona, Laurence Fishburna či Jeana Rena (ten však toho příliš nenamluvil).

Zdroj: distributor filmu

Ozbrojení a nebezpeční Zdroj: distributor filmu

DVD

Ozbrojení a nebezpeční představuje napínavý thriller se spoustou akčních scén. V bonusech budete mít možnost podívat se na realizaci některých kaskadérských kousků. Pokud jste zvědaví jak probíhalo natáčení, mrkněte se na záběry s herci přímo na place. Dále je film doplněn o komentáře tvůrců, již příjemným standardem je prostorový zvuk a to hned v několika jazykových verzích.

Žánr: Akční/Drama/Thriller

Stopáž: 84 minut

Režie: Nimród Antal

Hrají: Matt Dillon, Columbus Short, Jean Reno, Laurence Fishburn aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české, slovenské, anglické aj.

Bonusy: komentáře herců a členů štábu, Plán loupeže: Z natáčení, Rychlokurz: Kaskadérské kousky, Ozbrojeni a v ilegalitě: Výroba

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ozbrojení a nebezpeční na DVD: Peníze jsou vždy až na prvním místě