Menu
TOPZINE.cz
Fotky a reportáže

Fotky: Minikoncert Cocotte Minute v sexshopu. Cože?

Redakce

Redakce

12. 3. 2010

CZ-Praha_Sexyhracky-Hudba-Cocotte_Minute-11_03_2010--78Ve čtvrtek 11. března večer zahájila v holešovickém sexshopu v Praze svoji sezónu kapela Cocotte Minute. Následovat budou koncerty v Brně, Zlíně a v mnoha dalších koutech republiky.

Cocotte Minute, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Cocotte Minute, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Hned u vchodu bylo jasné, že na tomhle koncertu bude na co koukat. Dvě uvaděčky v bílých obepnutých bundičkách rozhodně nenechaly chladným nikoho z návštěvníků, vždyť i vstup byl povolen jen plnoletým. Dohromady se v prodejně sešlo kolem čtyřiceti lidí, více pozvánek nebylo z kapacitních důvodů rozdáno. Ani přes malý prostor se však muzikanti nezdráhali dát volume pořádně doprava. Ačkoli počet diváků byl zhruba stejný jako počet novinářů, atmosféra byla příjemná. Nejčastějším tématem rozhovorů byly rozličné sexuální pomůcky zavěšené na všech zdech prodejny, obraz dokreslovaly dvě figuríny po stranách jeviště, které byly oděné do spodního prádélka ďábelských barev.

Cocotte Minute odehráli něco přes půlhodinku čistého času, zazněly hitovky jako Král Discotheque nebo nové 1-2-3 vpřed!, označit akci za koncert je snad až příliš troufalé. Avšak co naplat, zahájení Sadosezóny to bylo bez debaty stylové a zážitek nezapomenutelný!

[album:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Minikoncert Cocotte Minute v sexshopu. Cože?