×
TOPZINE.cz

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově láká na Macbetha

Foto: Ondřej Volejník jako MacbethUnikátní letní scéna, to je Otáčivé hlediště v Českém Krumlově. Od 13. do 24. července můžete tuto jedinečnou atmosféru okusit společně s Macbethem Williama Shakespeara. Vstupenky jsou nyní v prodeji s 50% slevou.

Foto: Ondřej Volejník jako Macbeth
Scéna pod širým nebem nabízí nekonečné možnosti Foto: Jihočeské divadlo

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově, v současnosti fungující pod záštitou Jihočeského divadla, píše svou historii již více než půl století. Díky své světové jedinečnosti a netradičnímu využití prostoru pod širým nebem si již získalo mnoho příznivců.

Letošní program, který byl zahájen na začátku června, nabízí devět inscenací. Vybírat lze z činohry, opery i baletu, z Goldoniho, Mozarta i Shakespeara. A právě na představení Macbeth, jednu z nejhranějších tragédií slavného anglického dramatika, nyní nabízí českokrumlovské Otáčivé hlediště vstupenky za poloviční cenu.

Lístky nejen na Macbetha, který je na programu od 13. do 24. července, ale také na všechna ostatní představení Otáčivého hlediště seženete v Infocentru v Českém Krumlově, na pokladně Jihočeského divadla v Českých Budějovicích a samozřejmě také on-line přes internet.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..