Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Oslavte Valentýna stylovými dárky

Klára Brázdová

Klára Brázdová

11. 2. 2011

Valentýn je svátkem zamilovaných a těší se na něj nejen zamilované dvojice, ale také nákupní centra, která nabízí širokou škálu dárků.  Máme pro vás pár tipů na dárky pro své drahé polovičky a nápadů, jak si 14. únor užít se vším, co k Valentýnu patří.

Zdroj: Marián Luha, Topzine.cz

V první řadě budou žádané především dárky s milostnými motivy. I malé drobnosti můžou udělat velkou radost. Plyšák se srdíčkem se stal více než klasikou, a když není zrovna po ruce miláček, spí se s takovým dárečkem nejlépe. Pokud ovšem chcete něco originálnějšího, zkuste potisky na předměty.

Z hrnku s vaší fotografií bude ranní káva chutnat ještě lépe. Nebo nechte vaši drahou polovičku skládat puzzle s fotkou ze společné dovolené. Chcete-li, aby na vás miláček myslel po celý rok, nechte mu udělat kalendář. Na každý měsíc vyberte fotku, která vyvolává pěkné vzpomínky na společnou akci, romantickou chvíli, dovolenou či výlet.

Váš partner/partnerka to jistě ocení. Pokud však sázíte na vlastní zručnost, vyrobte koláž ze společných fotek, která se dá poté zarámovat a pověsit třeba nad postel. Koláž se nemusí skládat jen z fotek, ale z veškerých vzpomínkových předmětů jako například z lístků z kina nebo jiných akcí, které jste společně zažili.

Něco vtipnějšího

Jestliže si ze sebe umíte udělat legraci, kupte své drahé polovičce něco pikantnějšího. Pánům třeba tanga, dámám podprsenku z bonbonků. Toto sladké prádlo  se teď stalo velkým hitem a na internetu dozajista najdete více druhů takto originálního prádla. Dobrou chuť!

V jednoduchosti je krása

Pokud patříte ke klasikům, zarezervováním stolu ve vaší oblíbené restauraci nic nezkazíte. Romantická večeře ale může probíhat i bez asistence číšníků. Chopte se vařečky a připravte své drahé polovičce nějakou delikatesu.

Kupte růže a jejich květy poházejte po stole. Svíčky pak dodají společnému večeru tu pravou atmosféru. Nové sexy spodní prádlo se bude určitě také hodit a vaše láska toto překvapení v podobě připravené večeře i s třešničkou na dortu jistě ocení.

Zdroj: Sxc.hu

Klasické, ale osvědčené dárky pro ženy

Už od dob princezen ze mlejna je všeobecně známé, že žádnou krasavici neurazí třpytivý šperk. Toto pravidlo platí i na současné moderní ženy. A nemusí to být zrovna briliant. Žena je ráda za každý, například stříbrný, šperk. Co takhle řetízek se srdíčkem jako památku na vašeho nejhezčího Valentýna?

Květiny nebo sladkost

Přestože se vám může zdát, že jsou sladkosti už dosti ohrané, určitě nejsou k zahození. Obchody jsou v této době plné různých čokolád a bonboniér. Takže neváhejte a vyberte pro svou lásku sladké překvapení ve tvaru srdce. Dámy jistě ocení i krásnou kytici. Pánové, nechte si uvázat v květinářství nejhezčí kytici z oblíbených květin vaší květinky.

Pro milovníky adrenalinových sportů

Pokud ovšem máte sladkostí a květin už plné zuby a chcete si na svátek lásky trochu zařádit, najde se tu určitě i něco pro vás. Co si prodloužit víkend až do valentýnského pondělka a odjet na hory? Ve větších skiareálech na vás čeká úžasné vylepšené bobování jménem Snowtubing.

Sedněte si do velké nafukovací duše a společně si užívejte rychlost a ostré zatáčky speciálně upravené dráhy. Jeden z dalších adrenalinových sportů, který se dá provozovat i v zimě, je Zorbing. Takže si nasaďte čepice, připravte si do termosky dobrý čaj a můžete vyrazit na valentýnské láskování za mrazivě rychlé zábavy.

Ať už si v tento zamilovaný den vyberete večeři, snowtubing, anebo jiné aktivity, snažte si ho hlavně užít co nejlépe to půjde. Ostatně jako každý jiný den.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oslavte Valentýna stylovými dárky