Menu
TOPZINE.cz
Hry na PC

Oslavte narozeniny v únikové místnosti!

Chtěli byste pro své děti vymyslet opravdu jedinečnou narozeninovou oslavu, na kterou jen tak nezapomenou? Přijďte do Questerlandu a vychutnejte si atmosféru velkorysého, tematicky vyzdobeného prostoru, obohaceného o dobrodružství únikové hry!

Zábava, jakou jinde nenajdete

Dorty a dárečky jsou při oslavě narozenin běžné, ale aby se z Vašeho dítka stal na chvíli čaroděj nebo bankovní lupič, to zažije pouze u nás!

Celý prostor bude slavnostně vyzdoben balónky, girlandy apod., připravíme smart catering s tematickým dortem a zahrajeme si speciální únikové hry! Ty jsou rozdělené dle počtu dětí, které se budou oslavy účastnit a odpovídá jim i časová náročnost.

Narozeninová hra s koučem (1 hodina, 2-5 dětí)

Čeká vás 1 úniková hra, v rámci níž můžeme přímo do hry zakomponovat schování nějakého překvapení či dárku.

Narozeniny v únikové místnosti

„Dnes mám narozeniny, dnes budu… (lupič, čaroděj?)“ (2 hodiny, 9-11 dětí)

Přichystané máme 2 únikové hry, do nichž také můžeme schovat nějaké překvapení či dárek. V případě hry na lupiče budete vykrádat banku a pokud se stanete čarodějem, můžete si zakouzlit s kouzelnou hůlkou.

„Výlet do neznáma“ (3-4 hodiny, 10-21 dětí)

Výlet do neznáma představuje 3-4 únikové hry s možností schování překvapení nebo dárku přímo do questu. V tomto případě zažijete obojí – jak akci v podobě hry na bankovního lupiče, tak pohádkové rozjímání v kůži čaroděje.

Narozeniny v únikové místnosti

„Na pirátské lodi za poklady“ (3-4 hodiny, 11-25 dětí)

Vedoucí – pirát vás bude provázet celou oslavou a 2 únikovými hrami. Součástí této hry jsou strategické a pohybové soutěže pro děti i dětské disco.

Když narozeninová oslava, tak jedině v Questerlandu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oslavte narozeniny v únikové místnosti!