Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Oscar 2011: Nejlepší a nejhorší modely celebrity aneb Co letos zažil červený koberec

Redakce

Redakce

2. 3. 2011

FOTO: Oscars 2011Nejzářivější noc Hollywoodu je za námi. Králova řeč se stala hlavním vítězem a porazila tak ještě nedávno favorizovanou Sociální síť. Ovšem Oscaři zdaleka nejsou jen oslavou nejlepších filmů roku, ale také oslavou krásných žen v leckdy ještě krásnějších šatech. Proto dámy a pánové vítejte – červený koberec už je pro vás připraven. 

FOTO: Oscars 2011

Anne Hathaway, Javier Bardem a Penélope Cruz, Zdroj: youtube.com

83. ročník předávání cen Akademie přinesl příjemná i leckdy nečekaná překvapení. Večerem provázel nový mladý moderátorský tandem: herci James Franco a Anne Hathaway. Co se šatů týče, byl večer ukázkou toho nejlepšího z nejlepších. I když jako každý rok našlo se i tentokrát pár opravdových zklamání aneb módní policie zasahuje. 

Ach ta červená 

Jedni ji proklínají, druzí milují, ale ať už patříte do jakékoliv z uvedených skupin, musíte uznat, že je to barva, bez které si oscarovou noc ani neumíme představit. I tentokrát patřila mezi hlavní favority. 

Už zmíněná Anne Hathaway či nová tvář v Hollywoodu Jennifer Lawrence nominovaná na nejlepší herečku v hlavní roli dokazují, že u červené se risk rozhodně vyplatí. Ani Sandra Bullock se velmi výrazného odstínu nezalekla a udělala jedině dobře. Dámy bravo! 

FOTO: Oscars 2011

Vidím to černě

Říká se, že černá nikdy nevyjde z módy. Některé herečky se nám zřejmě snažily dokázat opak. Už jsme si zvykli na Helenu Bonham Carter a její nekonvenční módní styl, ale opravdu to nešlo tentokrát bez slunečních brýlí a s alespoň kraťoučkou návštěvou kadeřnického salónu? Kariéra Sharon Stone jde od desíti k pěti a stejně to vypadá i s jejím módním vkusem. Kdyby někdo přece jen pochyboval, její variace na Cruellu de Vil ho o tom přesvědčí. 

Není tajemství, že kamera může přidat až deset kilo. Ani to zřejmě nebylo pro herečku Marisu Tomei dost, a proto na sebe navlékla tenhle špatně padnoucí model, s kterým by neuspěla ani na zábavě v Horní dolní. Další slavnou dámou, která asi doma nemá zrcadlo, je Nicole Kidman – no jak jinak si můžeme vysvětlit ty oranžové boty?! 

FOTO: Oscars 2011

Tak takhle ne!

Jestli ale některá barva vládla červenému koberci, potom to byla barva pleti, doplněna o spousty třpytek a štrasových aplikací. Výhodou tohoto odstínu je, že se hodí pro ženy každého věku i typu. 

Důkazem budiž Halle Berry, která mě osobně snad na červeném koberci ještě nezklamala. I tentokrát vypadala v šatech módního domu Marchesa úchvatně. Mladičká, teprve čtrnáctiletá Hailee Steinfeld zářila v šatech stejné značky, které dokonce pomáhala sama navrhnout. 

FOTO: Oscars 2011

A takhle ano!

Natalie Portman se očekávaně a zaslouženě stala nejen vítězkou večera, ale i královnou pomyslné soutěže o nejkrásnější róbu. I přes pokročilý stupeň těhotenství působila ve fialových šatech z návrhářského domu Rodarte svěže a odpočatě jako nikdy. 

Spolu s ní v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli nominovaná Michelle Williams jako obvykle nezklamala. Její občas riskantní a nekonvenční módní vkus se jí i tentokrát vyplatil na celé čáře. 

FOTO: Oscars 2011

Sláva vítězům, čest nominovaným

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oscar 2011: Nejlepší a nejhorší modely celebrity aneb Co letos zažil červený koberec