×
TOPZINE.cz

Orlando Bloom se v Hobitovi vrátí do Středozemě. Na place to mezitím jiskří

Orlando Bloom jako Elf LegolasRežisér Peter Jackson s nadšením oznámil, že Orlando Bloom alias elf Legolas z trilogie Pána prstenů potvrdil svou účast na natáčení očekávaného Hobita na Novém Zélandu.

Orlando Bloom jako Elf Legolas
Elf Legolas se objeví i v Hobitovi, Zdroj: distributor filmu

„Před deseti lety vytvořil Orlando Bloom postavu Legolase a jsem nadšený, že s ním budu opět spolupracovat,“ oznámil Peter Jackson tento pátek na svém facebookovém profilu.

Orlando Bloom se tak přidá ke Cate Blanchett jako Galadriel, Elijahu Woodovi jako Frodu Pytlíkovi, Ianu McKellenovi, který si opět zahraje Gandalfa, a hlavnímu představiteli Bilba Pytlíka Martinu Freemanovi, kterého můžeme znát z britského sitcomu Kancl.

OBR: Speciál k filmu Hobit

Horší zpráva je, že podle australského deníku Sydney Morning Herald došlo během natáčení Hobita k menší explozi na place, ve které naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn. Došlo jen k drobným popáleninám.

Film Hobit bude rozdělený na dvě části, první z nich je plánovaná na prosinec 2012, druhé části se dočkáme až za rok.

Hobit (Hobbit: Part 1, The)

Dobrodružný / Fantasy
USA / Nový Zéland, 2012

Režie: Peter Jackson
Hrají: Martin Freeman, Robert Kazinsky, Stephen Hunter, Orlando Bloom, Peter Hambleton, Ian McKellen, James Nesbitt, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Aidan Turner, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Saoirse Ronan, Christopher Lee

Premiéra v ČR: 13. prosince 2012

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..