Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Orlando Bloom se v Hobitovi vrátí do Středozemě. Na place to mezitím jiskří

Markéta Davidová

Markéta Davidová

29. 5. 2011

Orlando Bloom jako Elf LegolasRežisér Peter Jackson s nadšením oznámil, že Orlando Bloom alias elf Legolas z trilogie Pána prstenů potvrdil svou účast na natáčení očekávaného Hobita na Novém Zélandu.

Orlando Bloom jako Elf Legolas

Elf Legolas se objeví i v Hobitovi, Zdroj: distributor filmu

„Před deseti lety vytvořil Orlando Bloom postavu Legolase a jsem nadšený, že s ním budu opět spolupracovat,“ oznámil Peter Jackson tento pátek na svém facebookovém profilu.

Orlando Bloom se tak přidá ke Cate Blanchett jako Galadriel, Elijahu Woodovi jako Frodu Pytlíkovi, Ianu McKellenovi, který si opět zahraje Gandalfa, a hlavnímu představiteli Bilba Pytlíka Martinu Freemanovi, kterého můžeme znát z britského sitcomu Kancl.

OBR: Speciál k filmu Hobit

Horší zpráva je, že podle australského deníku Sydney Morning Herald došlo během natáčení Hobita k menší explozi na place, ve které naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn. Došlo jen k drobným popáleninám.

Film Hobit bude rozdělený na dvě části, první z nich je plánovaná na prosinec 2012, druhé části se dočkáme až za rok.

Hobit (Hobbit: Part 1, The)

Dobrodružný / Fantasy
USA / Nový Zéland, 2012

Režie: Peter Jackson
Hrají: Martin Freeman, Robert Kazinsky, Stephen Hunter, Orlando Bloom, Peter Hambleton, Ian McKellen, James Nesbitt, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Aidan Turner, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Saoirse Ronan, Christopher Lee

Premiéra v ČR: 13. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Orlando Bloom se v Hobitovi vrátí do Středozemě. Na place to mezitím jiskří